Zagadkowe billboardy

karolak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skierniewice
Dzis przechadzając się po miescie rzucil mi się w oczy dziwny billboard. Jest na nim tylko lezaca na brzuchu seksowna kobieta i napis: od wrzesnia dajemy za darmo. Wiecie może o co w tym chodzi?
 

okiennik

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wyjaśnienie jest dość proste. Pszczółka lata obok kwiatka, siada na kwiatku, porusza skrzydełkami, kwiatek powiewa na wietrze... reszta na portalu przyrodniczym Red Tube :D
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
hmmm, pewnie jakas reklama bedzie...

:]
 

jacek30

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Stargard Szczeciński
To na pewno jakas reklama. Na plakacie jest jeszcze adres strony internetowej dajemyzadarmo.pl. ja się zarejestrowałem i pewnie we wrzesniu przysla mi rozwiązanie tej zagadki :D
 

karolak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skierniewice
Moja dziewczyna mowi, ze uzywanie wizerunku kobiet w taki sposób jest co najmniej niesmaczne, ale mi tam się to podoba :p
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
a mielibyście coś przeciwko, gdyby na takim plakacie była Orka Malwa? xD Tak nawiasem to dalej nie wiem gdzie ona się ukrywa, ale podobno dają nagrodę za nią :p http://kwejk.pl/obrazek/375638
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Nie widziałam tego , ale to niekoniecznie reklama bielizny ;) Cholerka wie, ale może jakiś sprzęt elektroniczny, często wlasnie sprzęt reklamują za pomoca babek, bo sprzętem interesują się zwykle faceci i jakby nie było kobietami też - dzięki czemu na taką reklamę zwrócą bardziej uwagę. Ale tak naprawdę to klasyczna reklama, która może reklamowac 'wszystko'.
 

jacek30

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Stargard Szczeciński
Mamy rozwiazanie! To siec telekomunikacyjna MULTIMEDIA. Kto by sie spodziewal po takich reklamach, ze to oni beda. Przyszlo mi na maila os takiego, bo sie rejestrowalem


256bqkl.png
 
Do góry