Zabawki erotyczne po ciąży

Magnolia34

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, czy ktoś tu lubi się bawić w zabawki erotyczne? Czytałam dużo tekstów, w których mówili, że niektóre wibratory mogą są nie tylko dla przyjemności, ale również dla zdrowia i mogą pomóc np. po ciąży. Brzmi, szczerze mówiąc, dla mnie jako bajki marketingowe. Ale może ktoś już miał doświadczenie z tym i może coś powiedzieć na ten temat?
 

Monika_Pink

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kobieta może zaoferować mężczyźnie znacznie więcej satysfakcji z seksu, kiedy jej pochwa jest sprężysta i umie pracować mięśniami dna miednicy. Poluzowanie pochwy może wystąpić w każdym wieku dorosłej kobiety i może mieć rożne przyczyny. Ale nie musi trwać wiecznie. Już po kilku tygodniach treningu może ustąpić i seks znowu staje się przyjemny. Ciekawe zatem dlaczego mężczyźni tak rzadko kupują swoim partnerkom kulki waginalne? Może nie wiedzą, że trening mięśni to może być połączenie przyjemnego dla obojga z pożytecznym. Mamy teraz w ofercie z rabatem takie kulki programowane i sterowane smartfonem, więc można zaprogramować trening na kilka dni albo tygodni. Potem należy już tylko przypomnieć partnerce przed wyjściem z domu: JESZCZE TYLKO KULKI I MOŻEMY IŚĆ. Można poprosić ją, żeby dopuściła Wasz smartfon do sterownia jej kulkami i spacer może obfitować w przyjemne niespodzianki, bo przecież władzę ma ten, kto ma smartfon. Dlaczego mężczyźnie tego nie robią? Monika z Pink Shop
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
M jak mężczyzna.:) Panie Magnolia/Monika, w jaki sposób wibrator miałby wpływać na kobietę po ciąży?🤣
Jeśli kobieta ma tam jakiś problem, to są do tego jakieś kulki chyba.
Ja takich rzeczy nigdy nie używałam. Ciąża i poród niczego w moim ciele nie zniszczyły.
Zdarzyło mi się za to kupować w sex shopie bieliznę. Myślę też o ,,szklankach'' na domowy użytek.
Pozdrawiam:)
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Nie wiem kto napisał, że zabawki erotyczne i wibratory nie nadają się po ciąży ;) Jesli wszystko było ok, pochwa wraca do wcześniejszego stanu. Zawsze możesz jednak dopytać się ginekologa - uwierz mi, że u ginekologa nie ma żadnych tematów tabu i takie pytania słyszy na co dzień.
Zabawek polecam poszukać sobie w tym miejscu:

Mają tutaj spory wybór róznego rodzaju akcesoriów i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :)
 
Do góry