[Yaoi,Shonen-ai] Amv na necie ?

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Więc pasowałoby żeby było z napisami Polskimi albo Angielskimi ( oczywiście lepiej z Polskimi , ale jeśli będą angielskie to spoko , zresztą nie spotkałam się z yaoi z polskimi napisami także ... )
No jeśli macie coś takiego to proszę pisać tutaj linki :)
Ja sama coś szukałam , ale nic nie znalazłam :)
Nawiedzona na Prv. zapodała mi owszem dwa yaoi , naprawdę świetne ale JA CHCE WIĘCEJ !
Hehe
Także jeśli coś macie to pisać ;p
Naraska ;P
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
Gravitation obejrzyj. Shonen-ai. :D
jest na kreskowki.fani.pl ^_^
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Gravitation genialne, mimo ze nie lubie tego typu anime, to jak raz mnie prosila przyjaciolka zebym jej zalatwil... obejzalem odcinek i tak sie z niego smialem ze musialem do konca obejzec, nie pamietam imion, ale pamietam jak ten wokalista chcial ukochanego odnalezc a ze mu zabraniano chcial sie w walizce schowac na lotnisku... albo ten co wiecznie czyscil bron jak postanowil im randke ustawic... celujac do nich z karabinu snajperskiego :D musze znowu to obejzec :)
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
:D Gravitation skończyłam oglądac ... I skończyłam też Loveless ( świetne ) ... Macie jeszcze jakieś fajne yaoi albo shonen-ai to zapodajcie tuu ;P
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
wejdź sobie na AZUNIME i tam wyszukaj sobie anime :) a potem nie pozostaje nic jak torrenty albo warezy ^^

wszystko można skądś ściągnąć :D
 
Do góry