Wzrost U Faceta? - Jaki Wam Odpowiada?

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja zawsze szukam kogoś wyższego ode mnie, to jest obowiązkowe (czyli więcej niż 173 cm) :)


dokładnie ja mam tyle samo wzrosu i też tak myśle :) ale musi jeszcze być wyższy ode mnie wtedy jak załoze buty na odcasie czyli róznica musi być conajmniej 8cm :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja lubię wysokich chłopaków i nic na to nie poradzę :]
Ale mam też kumpli mniej więcej mojego wzrostu... no moze ze 3cm. większych ;) i też są kofańscy :p
 
E

Ewa31

Guest
Siema wszystkim, ciekaw jestem co uważacie na temat wzrostu u faceta, ile według was powinien mieć przynajmniej wzrostu? 170, a może 190 cm? piszcie drogie Panie (choc nie tylko) <_<
Podejrzewam że w zależności też ile my mamy wzrostu ale to też zależy indywidualnie od człoweika . Ja lubie wysokichale min 175 musi byc!!
 

kilian

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
no a ja mam 2 m i jestem z tego zadowolony co prawda nie mam dziewczyny aktualnie ale wydaje mi się że to nie ze wzgledu na wzrost przecież to nie on jest najważniejszy prawda... ;]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no a ja mam 2 m i jestem z tego zadowolony co prawda nie mam dziewczyny aktualnie ale wydaje mi się że to nie ze wzgledu na wzrost przecież to nie on jest najważniejszy prawda... ;]
No dwa metry to naprawdę superancko :)

Ale z tym, ze wzrost nie jest najważniejszy to się zgadzam w 100%, bo to tylko taki mały bonusik ;)
 
Do góry