Wyświetlanie wpisów na stronie głównej bloga

Swagowa Hipsterka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Hejka !

Niedawno założyłam po długiej przerwie bloga filmowego ( dopiero się rozkręca) i nie wiem jak zrobić żeby po publikacji posta pojawiał się ona na głównej stronie i jeszcze druga kwestia to by klikając na tytuł posta pojawiał się w nowym oknie :) tak jak tu ( najeżdżamy kursorem na tytuł posta, podświetla się i klikając na niego otwiera się w nowym oknie)

Bardzo proszę o pomoc - z góry dziękuję :* <3
 

Swagowa Hipsterka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Hej tak jak w temacie potrzebuję bardzo waszej pomocy.
Piszę bloga od niedawna po długiej przerwie i mam mały problem bo chcąc by notki wyświetlały się na głównej publikuję jako nowe posty. Jest okej wyświetlają się ale nie ma ich w kategoriach na blogu np. Filmy czy Polscy aktorzy tylko widnieją na głównej. I moje pytanie jak zrobić by posty wyświetlały się w odpowiedniej rubryce a ponadto na głównej też ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Problem dotyczy tego samego więc połączyłem tematy. Ponawiam pytanie: napisz z jakiego CMS'a korzystasz. Jeżeli tego nie zrobisz to nikt nie będzie w stanie Ci pomóc.
 

Swagowa Hipsterka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Gressil napisał:
Problem dotyczy tego samego więc połączyłem tematy. Ponawiam pytanie: napisz z jakiego CMS'a korzystasz. Jeżeli tego nie zrobisz to nikt nie będzie w stanie Ci pomóc.
Już po problemie - pozdro. :)
 
Do góry