wybór telefonu

0

03092010

Guest
witajcie

zamierzam kupic sobie telefon. jednak nie mam pomyslu. dlatego chcialabym sie zasugerowac Waszymi opiniami.
a wiec w pierwszej kolejnosci:
1. jaki posiadacie tel? mile widziane zdj np z neta.
2. jak sie sprawuje ?
3. czy ogolnie jestescie zadowolone ze swojego tel?

pytanie kieruje glownie do Pan, z wiadomych wzgledow. choc Panowie rowniez moga ( wow ) sie wypowiadac, bo jak wiadomo Wasze spojrzenie jest 'glebsze' :)
ja moge wymienic trzy podstawowe cechy jakie moj tel powinien posiadac:
1. ladny wyglad :tak:
2. odtwarzacz MP3
3. bluetooth

:)


nie wiem czy podobny temat jest. jesli tak, prosze o przeniesienie/zamkniecie.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja mam LG Swift Plus P500. http://techtrendy.pl/title,LG-Swift-Plus-P500-najlepszy-w-swojej-cenie,wid,12881112,wiadomosc.html?ticaid=6f5b9

Mam go od czerwca tego roku. Kupiłam na Allegro za niecałe 500zł.
Jestem zadowolona, dotyk fajnie działa, dużo smsów się mieści (przy około 2000 się zawiesza :p), ma kartę - mieści mi duż zdjęć i piosenek, aparat robi przyzwoite fotki. :)
Oczywiście ma tez Bluetooth, Wifi. Jego system to Android - bardzo miły i wygodny. :)
Wygląd - rzecz względna, mi się bardzo podoba. :)

Ogólnie jestem zadowolona, noszę go raczej w pokrowcu więc jest zadbany. :)
Raz mnie zawiódł, jakiś tydzień temu, gdy na dworze było dość zimno. Nie wiem czy to ma związek, skrzynka też była zapchana, ale strasznie zamulił i nie miałam do niego cierpliwości. Ale w domu wyciągnęłam baterię i już było później wszystko ok. :)


Polecam. :crazy: :p
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Podstawowa sprawa, ile masz do wydania?;)Twoje wymagania nie sa zbyt wygorowane:D spelnia je większość telefonow, a tu i do 3000 zł mozna wydac:p nowy czy uzywany? Dotykowy czy zwykly? Mam htc evo 3d i wszystko dziala plynnie sprawnie bez problemow i opoznien, moze popatrz cos z htc :p sporo kolezanek ma od nich telefony:rolleyes:
 
0

03092010

Guest
ladne macie te telefony :)
na pewno telefon musi byc nowy. nad cena sie nie zastanawialam, bo wlasciwie jak na jakis 'zachoruje' to po prostu bede go miala :) problem w tym, ze nie wiem jaki wybrac. nie mialam dotykowego i nie jestem do tego przekonana.
dziekuje Wam :)
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Tez nie bylem przekonany do dotyku ale teraz nie wyobrazam sobie innego niz dotykowy:lol: obecne telefony oferuja duzo wiecej niz tylko dzwonienie i pisanie smsow:p pomysl tez do czego bedziesz go uzywac.

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)
 
0

03092010

Guest
Tez nie bylem przekonany do dotyku ale teraz nie wyobrazam sobie innego niz dotykowy:lol: obecne telefony oferuja duzo wiecej niz tylko dzwonienie i pisanie smsow:p pomysl tez do czego bedziesz go uzywac.
wiesz, to jest tak, ze ja przede wszystkim dzwonie i smsuje. na nic wiecej czasu nie mam, wiec pewnie bez wiekszych bajerow. za to kiedy jestem w podrozy, potrzebuje miec mp3 no i lubie z bratem przesylac sobie nutki.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
wiesz, to jest tak, ze ja przede wszystkim dzwonie i smsuje. na nic wiecej czasu nie mam, wiec pewnie bez wiekszych bajerow. za to kiedy jestem w podrozy, potrzebuje miec mp3 no i lubie z bratem przesylac sobie nutki.

Wszyscy mówią że tylko dzwonią i smsują, dopóki nie dostaną w swoje ręce smartfona i nie poznają wszystkich jego funkcji i możliwości. To nie jest tak że "nie mam czasu", telefony dotykowe właśnie pozwalają go oszczędzać. Trzeba sprawdzić szybko internet? Kilka sekund i już można to zrobić w smartfonie, bez potrzeby włączania komputera. To samo tyczy się emaila, edycji plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych itp. Dodatkowo mnogość aplikacji pozwala na jeszcze większą swobodę.

Ja sam posiadam HTC Desire, smartfon już nieco wiekowy ale nadal posiada multum funkcji, a ze względu na dużą społeczność z nim związaną, ciągle powstają nowe wersje oprogramowania dzięki którym nie starzeje się tak szybko.

Ja ze swojej strony polecam Sony Xperia Sola, model z sierpnia, niezła specyfikacja/cena i kilka bajerów jak na przykład duża czułość ekranu. Jeśli chodzi o niedotykowe, tutaj mi ciężko wybrać ponieważ nie zapoznaje się za bardzo z nowościami. Z tego co wiem SE K850i wydaje się całkiem fajny i ładny, lub też Nokia 300 Asha, która jest telefonem "touch & type", czyli standardowym ale z ekranem dotykowym.

Sam temat przenoszę, zauważ że jest subforum "Pomoc w wyborze telefonu".
 
0

03092010

Guest
Wszyscy mówią że tylko dzwonią i smsują, dopóki nie dostaną w swoje ręce smartfona i nie poznają wszystkich jego funkcji i możliwości. To nie jest tak że "nie mam czasu", telefony dotykowe właśnie pozwalają go oszczędzać. Trzeba sprawdzić szybko internet? Kilka sekund i już można to zrobić w smartfonie, bez potrzeby włączania komputera. To samo tyczy się emaila, edycji plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych itp. Dodatkowo mnogość aplikacji pozwala na jeszcze większą swobodę.
mam nadzieje, ze bedzie tak jak mowisz, jesli juz zdecyduje sie na smartfona.

Ja ze swojej strony polecam Sony Xperia Sola, model z sierpnia, niezła specyfikacja/cena i kilka bajerów jak na przykład duża czułość ekranu. Jeśli chodzi o niedotykowe, tutaj mi ciężko wybrać ponieważ nie zapoznaje się za bardzo z nowościami. Z tego co wiem SE K850i wydaje się całkiem fajny i ładny, lub też Nokia 300 Asha, która jest telefonem "touch & type", czyli standardowym ale z ekranem dotykowym.
o widzisz, dziekuje. najpredzej zainteresowalabym sie Nokia. sprawdzalam ten model na necie i rzeczywiscie jest on ladny (zwlaszcza kolor malinowy jak dobrze patrze), posiada bluetooth i odtwarza muzyke :)

Sam temat przenoszę, zauważ że jest subforum "Pomoc w wyborze telefonu".
wlasnie dopiero kiedy zwrociles na to uwage.
 
Do góry