[www] blog

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Co tu oceniać ? Blog jak blog ale reklam masz tam więcej niż ustawa przewiduje. Nie lepiej zainwestować w coś bardziej własnego, gdzie nie będzie nasrane wszelakiej maści reklam ? Kawałek serwera z własną domeną bardzo drogi nie jest...
 

wwwatujest

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
67
Punkty reakcji
8
Co tu oceniać ? Blog jak blog ale reklam masz tam więcej niż ustawa przewiduje. Nie lepiej zainwestować w coś bardziej własnego, gdzie nie będzie nasrane wszelakiej maści reklam ? Kawałek serwera z własną domeną bardzo drogi nie jest...
Dzięki, masz rację. Miałem swoja domenę i wykupiony hosting, ale zrezygnowałem z tego. Blog to takie malutkie hobby dla relaksu. Reklamy są ustawione na automatyczne.
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
289
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Dzięki, masz rację. Miałem swoja domenę i wykupiony hosting, ale zrezygnowałem z tego. Blog to takie malutkie hobby dla relaksu. Reklamy są ustawione na automatyczne.
No właśnie... Niby małe hobby ale jednak hobby. Hosting z domeną drogi nie jest a potencjalni goście na pewno szybciej zapamiętają adres za który zapłacisz i będzie bardziej treściwy i bliżej tematyki czy nazwy bloga to możesz być pewny że brak reklam zapamiętają najbardziej. Oczywiście na swojej domenie sam ustalasz jakie reklamy mogą się pojawiać itd itp. Z czasem możesz i na tym zarobić. Natomiast blog na serwerze darmowym nasra reklam na cały ekran i zanim zobaczysz tekst z bloga po prostu opuścisz stronę. Dlatego też blog jest darmowy bo zarabiają na reklamach serwowanych każdemu
 
Do góry