Wszytsko sie wali..

Status
Zamknięty.

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Na tym świecie chyba tak juz jest, że większość człowiek przezywa cirepienia niz szcęścia. Znałam fajnego chłopaka, z mojej miejscowości.na poczatku znaliśmy sie z widzenia. Później zaczęliśmy mówić do siebie cześć. Aż wreszczie rozmawiać ze sobą, pisac esy, puszczać sygnałki:) Było fajnie, ale do czasu, myślałam, że cos z tego będzie, bo ten chłopak dawał mi wiele do zrozumienia, że coś się kroi także z jego strony.Widziałam się z nim nie dawno, jak przechodził.Tak słodko się do mnie uśmiechnął, że aż cieplej mi sie zrobiłoJednak zobaczyłam go tego samego dnia kilka minut póżniej z inną dziewczyną na spacerku...Aż serce mnie zabolało...Zrobiło mi sie tak smutno..Jednak nagle pojawił się mój kolega, który tego samego dnia wyznał mi miłość...Niestety nie odwazjemniam jej..:(

Dlaczego juz tak jest, że ranimy siebie nawzajem??To bez sensu!!Dlaczego kochamy tych dla których nie istniejemy, a nas kochaja Ci, którzy dla nas nie istnieja??

:( :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
lena000, Po pierwsze - w naszym zyciu jest wiecej SZCZESCIA niz cierpienia!!! poprostu nie doceniamy tego szczescia "zycia"... Po drugie - to są tzw platoniczne milostki - nawet nie wiem czy to miłostkami nazwać ;) . Tak naprawde to jeszcze poznamy SMAK ŻYCIA i to ze mozna KOCHAĆ i zarazem BYC kochanym przez tą jedną , jedyną osobe...

Pozdrawiam
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Znam to. Ciężko jest powiedzieć komuś, że nic z tego, kiedy sami wiemy jak się poczuje.

Najlepiej nie robić sobie tak łatwo nadzieji, wtedy rozczarowanie mniej boli. Mówisz, że chodził z jakomś dziewczyną, może to był zwykły spacerek i nie wszystko stracone? :D
Często bedziemy zadawać ból i inni nam też, tak jest skonstruowane nasze życie. Trzeba patrzeć na to z innej strony: może chłopak, który poprosił Cię o chodzenie nie był by z tobą szczęsliwy i tak miało bytć, a za 3 miesiące pozna inną! A ty... jesli nie ten to inny, jest niemal lato jest tyle fajnych facetów :D No a może jeszcze z tym nie wszystko stracone. Jesli nie będziesz go widziała z tą laską zagaduj do niego częściej- jesliby nie zwrócił na Ciebie uwagi, nie zagadał by do Ciebie, nie wymienił nr.telefony i nie puszczał sygnałki ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
lena000 tak jak slusznie powiedziala Arina chyba poprostu za szybko sobie nadziei narobilas.Mam mnostwo takich kolegow z ktorymi potrafilam przez dluzszy czas puszczac sobie sygnaly, fajne sms-ki, jakies buziaczki na gg, spacerki, na poczatku tez mi sie wydawalo ze cos sie swieci, ale okazalo sie ze jestem poprostu przez niktorych bardzo lubiana, ale nie koniecznie to musi prowadzic do zwiazku. Teraz juz bardziej potrafie rozpoznawac takie sygnaly i mam nadzieje ze ty tez sie tego nauczysz :D
A co do tego spacerku z inna dziewczyna to faktycznie mogla byc poprostu kolezanka ;) nie dramatyzuj za wczasu :)
Pozdrawiam cie cieplutko
 
E

Emilka17Bxl

Guest
Wydaje mi sie ze bedzie spoko bo niema 1 chlopaka na swiece jest wielu innych chlopakow ladniejszych itp... itd... tez tak mialam i przeszlo mi ale wiem jak sie czujesz
Tez myslalam ze na swiecie jest wiecej ierpienia niz szczescia ale jak znajdziesz chlopaka z ktorym bedzie ci dobrze to zmienisz zdanie i bedziesz wiedziala ze jest wiecej SZCZESCIA niz cierpienia ja ci to pisze i obiecuje ;)
Wiec sie nie smutaj i sie nie martw :D bedzie wszystko dobrze :*
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
czlowiek czasem szuka podekstow tam gdzie ich nie ma bo po prostu zalezy mu na tym i chce zeby bylo tak jak on to czuje.. bardzo czesto niestety okazuje sie ze mielismy na dany temta mylne mniemanie..

niestey takie zycie i nie poradzimy nic na to ze serce kieruje nami a nie rozum.. :zalamany:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie lubie problemów związanych z chłopakami :dezorientacja:
Najlepiej być samemu i sie nie martwić.
:zdegustowany:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
empty napisał:
czlowiek czasem szuka podekstow tam gdzie ich nie ma
Czasem jest to dlatego ze tak bardzo chcemy byc z kims, tak bardzo doskwiera nam samotnosc ze czepiamy sie wszystkiego :zalamany:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Racja..
Ale na siłe nie można nikogo szukać..
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Hey Leniu zobaczysz jeszcze bedziesz miala wiele milosci w zyciu i to znacznie powazniejszych. O tym przelotnym oczarowaniu nie bedziesz pamietala.Jeszcze nie raz przypominajac sobie ta syt. bedziesz sie usmiechala.
Badz twarda takie jest zycie i nikt i nic sie na to nie poradzi. Musisz walczyc i szukac dalej. Pozdrawiam Outsider
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
outsider napisał:
Hey Leniu zobaczysz jeszcze bedziesz miala wiele milosci w zyciu i to znacznie powazniejszych. O tym przelotnym oczarowaniu nie bedziesz pamietala.Jeszcze nie raz przypominajac sobie ta syt. bedziesz sie usmiechala.
Badz twarda takie jest zycie i nikt i nic sie na to nie poradzi. Musisz walczyc i szukac dalej.

Zgadzam się w 100%..
 
A

Anonymous

Guest
masz racje ze bez sensu sie ranimy, ale pamietaj ze cierpienia nas umacnia i czesciowo tez kształtuje nasza osobawosc i podejscie do zycia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry