[wspolpraca]Poszukuję ludzi

zigi94

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubań
Witam. Chciałbym stworzyć serwis poświęcony Webmasternigowi, chcę w nim umieścić porady: html, php, css, graficzne. Poszukuję ludzi do współpracy, którzy dodawaliby newsy, porady, toutriale, moderatorów na forum. Ja osobiście znam się tylko na html, więc szablon chcę zakupić ze strony d4u.pl. Więcej na gg 2506923.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Ja jestem chętny. Moge pisac w działach PHP, HTML, troche CSS i CMS. Grafiką też się troche interesuje. Moge pomóc przy tworzeniu strony jak i przy poźniejszej administracji. Pozdrawiam.
 

piotrek180k

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja bym mógł napisać coś o html i php.


piotrek180k@yahoo.pl - kontakt
 

micryb93

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Górzno
A ty ,,MARECKI" stworzyłeś już swój portal, o którym mowa jest w innym miejscu??

Jeśli tak to daj link
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Nom niestety z braku czasu narazie nie moglem nic w tym kierunku dzialac. Ale jak znajde czas to damy moze rade :)
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam. Chciałbym stworzyć serwis poświęcony Webmasternigowi, chcę w nim umieścić porady: html, php, css, graficzne. Poszukuję ludzi do współpracy, którzy dodawaliby newsy, porady, toutriale, moderatorów na forum. Ja osobiście znam się tylko na html, więc szablon chcę zakupić ze strony d4u.pl. Więcej na gg 2506923.


Wiesz, jesli nie znasz sie na webmasterstwie to nie ma sensu robic strony na ten temat ...
Stworzysz strone, ktora bedzie jakis czas, potem pewnie o niej zapomnisz i wogole ...

Gdybys jeszcze sie znal dokladnie na tym, o czym chcesz pisac to co innego, ale w tym przypadku nie widze sensu ;)
 
Do góry