Wrastające włoski

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
Tak jak w temacie moi mili :)

Przez golenie mojego zarostu wrastają mi niektóre włoski i przez to tworzą sie wypryski na twarzy.
jak sobie radzicie z tym problemem?
Czy sa jakieś kremy/pianki na wrastające włoski?

pozdrawiam
 

easyboy

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja na szczęscie nie mam takich problemów BB)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
z tego co wiem jeśli na nogach wrastają to trzeba pilling robić xD
może rób na twarzy też pilling?
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
albo kup sobie specjalny balsam po goleniu przeciwko wrastającym włoskom :D
pozdrawiam :*
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
Wielkie dzieki dziewczyny

Kupiłem sobie "złuszczający żel do mycia twarzy" a i za balsamem do twarzy sie rozejrzę :przewraca:
 

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Taa...to prawda...kiedyś miałam taki sam problem ale na nogach i peeling pomógł więc może i ty spróbuj...dla facetów też chyba sa peelingi...gdzieś ostatnio widziałam...hmm.. <_<
Nie musi przecież specjalnie szukać peelingu dla mężczyzn:D. Chyba facet i kobieta aż tak się nie różnią i mają podobną skórę, wiec jeżeli użyje peelingu "tylko" dla kobiet, to przypuszczam że nie stanie się nic złego ;)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie musi przecież specjalnie szukać peelingu dla mężczyzn:D. Chyba facet i kobieta aż tak się nie różnią i mają podobną skórę, wiec jeżeli użyje peelingu "tylko" dla kobiet, to przypuszczam że nie stanie się nic złego ;)
I tu sie właśnie mylisz, ponieważ mężczyźni mają grubszą skóre od kobiet, i to dlatego powstaja specjalne kosmetyki dla nich, jeśli by tak nie było to rzeczywiście bez różnicy jakiego peelingu by używał.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Pewnie dopiero teraz zaczynasz się golić, mam rację? :D Poczekaj z pół roku to po goleniu nie będzie Ci nic wyskakiwać. U mnie tak było ;)
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
Pewnie dopiero teraz zaczynasz się golić, mam rację? :D Poczekaj z pół roku to po goleniu nie będzie Ci nic wyskakiwać. U mnie tak było ;)
Gole sie już od wielu lat w końcu mam już ich prawie 23 ;) ale wrastające włoski i brzydkie "syfy", które przez nie powstają to u mnie coś nowego :eek:
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
zmień maszynkę na elektryka ;) wydaje mi się, że powinno pomóc na te włoski, bo na "syfy" to na pewno pomoże

@edit:
i żeby nie było nieporozumień... nie takiego na bateryjke co wygląda jak jednorazówka, tylko coś w rodzaju philishave ;)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Widzisz jest i to znaczna :) używając jednorazówek targasz żyletką po skórze. Zahaczasz wszystkie nierówności i podrażniasz tym samym. Elektryczna maszynka ma głowicę, którą sobie tylko jeździsz po skórze, a wystające włoski są obcinane przez nożyki, jednocześnie golisz się i masujesz skórę. Włoski nie są też obcięte przy samej skórze, tylko troszkę dłuższe pozostają niż po żyletce - to może pomóc na wrastające włoski.

Są też specjalne maszynki do wrażliwej skóry z aplikatorem jakiegoś tam środka nawilżająco-łagodząco-orzeżwiającego. Może powinieneś pomyśleć o takiej jeśli masz duże podrażnienia. Najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu rtv/agd i popytaj.

Mój starszy używa takiej http://allegro.pl/item217394065_golarka_ph..._supercena.html a ja podobnej, tyle, że z dwiema głowicami. Na serio polecam, jeśli nie wierzysz to popytaj kumpli ;)

Jedynie cena może odstraszać, ale na dłuższą metę wychodzi taniej niż jednorazówki :) Poza tym możesz się ogolić wszędzie, chodźby w podróży, nie musisz się taplać z pianką i wodą :)
 
Do góry