wolny czas

takasama

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemka! nie wiem czy to dobry dział ale mam pytanie. mam 18 lat i sobie oglądam rózne filmy i seriale przez neta. pytam się swoich znajomych z klasy jak spędzają wolny czas oni mi odpowiadają że nie oglądają tv nie siedzą w necie. więc co robią? wiem że to jest temat na poziomie nooba, no ale nie wiem cały czas siedzą i kują? a może to ja jestem jakaś dziwna? z góry thx za odpowiedź
 
K

Kinnio

Guest
Można robić masę rzeczy. Czytać artykuły, opowiadania, książki, oglądać zdjęcia, czytać reportaże, wywiady, słuchać muzyki, gadać ze znajomymi, od czasu do czasu coś oglądnąć lub pograć. Ważne jest żeby przy tym wszystkim nie zapomnieć o życiu na zewnątrz...
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Znajdź sobie pasję, wtedy będziesz szczęśliwa. Pasją może być wszystko, byleby sprawiało Ci przyjemność. Możesz spotykać się z koleżankami. Nie wiem jaka jesteś ale w kolejce do każdej dziewczyny są faceci którzy chętnie spędzą z Tobą czas, albo od razu takiego "wypatrzysz" albo metodą prób i błędów sprawdź kto jest chętny :)

TV to zło, oglądasz film romantyczny i myślisz jakie życie jest fajne, masz chwilowe, zaznaczę chwilowe zaspokojenie
Komórka to zło, smsy, rozmowy są bez emocji, bez kontaktu wzrokowego, nie wiesz co myśli druga osoba
Internet to zło, czytasz to co tak naprawdę jest bez sensu, i do niczego nie jest Ci potrzebne

Te 3 rzeczy to rozwój cywilizacji jako całości i jednocześnie cofnięcie się w rozwoju każdego z nas
 

mybike

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja tez spedzałem zbyt dużo czasu przed tv i netem. A teraz - pozybłem sie telewizora, a net - ograniczam w czasie wolnym W zamian zajałem sie kondycja fizyczna, sportem i generalnie postanowiłem, że bede dbał o siebie. I tez na to namawialem swoich znajomych, żeby sie przyłączyli. I co? Kolezanka kupił rower, jeździ ze mną, bylismy nawet na tydzień w górach w Piwnicznej. Jazda w górach i rowery to dobre zajecie. Znam juz ludzi, dla których to prawdziwa pasja. Powoli sie do nich zaliczam :) A jak pogoda wybitnie nie sprzyja - to grywam na gitarze.
 

takasama

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
dobra wszystko si, ale
1. musze się uczyć by zdać mature
2. nie mam koleżanek z którymi moglabym sobie luźno pogadać
3. w zime też mam jeździć rowerem?
4. wstydze się wychodzić na zewnątrz czuje się niekomfortowo ( co dopiero z kimś tańczyć)
no to jak mam sobie walnąć w łeb, nie?
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
OMG, może zapisz się na jakies dodatkowe zajęcia, które pomogą Ci w przygotowaniach do matury, 2w1!
 

Keight

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Gdzieś.
Zaraz tam dziwna nazwij siebie oryginalną, może jesteś typem domowniczki :D chyba ,że chcesz robić coś innego niż siedzenie w domu i oglądanie filmów :niepewny: ,wtedy może znajdź jakieś zainteresowanie, hobby coś tu :D
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Siedzą przed komputerem też można robić sporo różnych rzeczy, nie tylko tracić czas - można się uczyć, oglądać filmy, czytać artykuły. Ale komputer to nie wszystko, weź od czasu do czasu zobacz jak wygląda prawdziwy świat :D
 

mybike

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak w Matrixie "Welcome to he real world" ;) Mi rower tak wszedł w krew, że jezdze w zimie. Nawet przy -10... wystarczy się odpowiednio ubrać, a teraz robia dobrą specjalną odzież na rower na zime. Polecam.. to wcale nie takie starszne. A juz na pewno nie ma sie co martwic o choroby. W pracy byli chorzy, w domu, a mi nic. A kiedys to różnie bywało. Warto.
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Nikt by mnie nie namówił na rower zimą brrrr. Jak jeździć to gokartami co najwyżej. My ze znajomymi często chodzimy pojeździć na torze kartingowym N-Gine Grand Prix. Jest odlotowo!!! Zabawa na maxa ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Możliwe, że część osób nie chce się do końca przyznać, że w wolnym czasie zamiast spędzać aktywnie czas siedzi przed telewizorem. Z drugiej strony nie trzeba koniecznie jeździć na rowerze. Można pochodzić na basen albo np. na siłownią. Zimą nie należy zapominać o sporcie.
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Świetnym sposobem spędzania wolnego czasu są spotkania ze znajomymi. Wydaje mi się, że wiele osób właśnie tak zajmuje sobie jakieś wolne chwile. Rowery, spacery, wyjścia do parku, kawiarni to super zajęcia. Ja ze swoimi znajomymi wciągnęliśmy się jeszcze w odwiedzanie escape roomów. Bardzo dobre pokoje znaleźliśmy w https://openthedoor.org.pl/ w Toruniu. Świetny klimat każdego z pomieszczeń, który doskonale wpisuje się w daną tematykę. Ciekawe i wymagające myślenia zagadki. To naprawdę super zabawa dla całej grupy, dzięki której można zdecydowanie lepiej się poznać ;)
 
Do góry