wizyta u kosmetyczki

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
witam, chcialbym sie dowiedziec (licze na was kobiety :) ) czy jezeli pojde do kosmetyczki i powiem ze ma cos zrobic z moją cerą na twarzy, to bedzie jakis widoczny efekt ? mam jakies tam male przebarwienia gdzie niegdzie, jak duzo ludzi zreszta, efekt jakichs tam wypryskow w przeszlosci i chcialbym sie tego pozbyc. wiec ?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no kosmetyczka z pewnoscia cos Ci na to poradzi :) w koncu od tego jest ;) moja siostra byla wlasnie z takim prpblemem ze 3 razy a teraz ma cere jak bobas :)
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Powiedz, by doprowadziła twą cerę do ładu, a na pewno coś z tym zrobi.
 

malinowysok

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
yhmm, a nie wiecie w jakich przedzialach cenowych plasuje sie taka wizyta u kosmetyczki ?
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
idź do dermatologa ;) on najelepiej będzie wiedział gdzie cię wysłać i poleci sprawdzone kosmetyczki ;) albo jakiś kremik przepisze.
 

justis18

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Szczerze mówiąc...nie warto chodzic z takimi problemami do dermatologa ;] Wizyta u kosmetyczki poprawi wyglad Twojej skóry...i faktycznie możesz miec cere jak bobas ;D Lecz warto zauważyć, iz jedna wizyta napewno nie poskutkuje...oraz kiedy juz kosmetyczkja doprowadzi Twoja skóre do idealnego ładu pamietaj..że nie bedzie on wieczny...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
nie wiadomo w jakiej formie są te przebarwienia, może sprzydałoby się odnowienie skóry? jakies kwasy owocowe albo coś ;) a tego już u większości kosmetyczek nie oferują ;)


@edit:
poza tym, co za problem wybrać się do lekarza po poradę? przynajmniej bedzie od kompetentnej osoby.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
idz sobie na oczyszczanie cery na poczatek do kosmetyczki :))
jak nie pomoze to do dermatologa :)
 

kendra

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja mialam bardzo duzo wypryskow itp poszlam do kosmetyczki i po kilku wizytach bylo juz ogromna roznica ;) z czasem przychodze do niej coraz rzadziej ale po kazdym zabiegu jest jeszcze lepiej skore mam bardzo gladziutka i w ogole dostaje maseczki ktore lagodza ,, dzialanie kosmetyczki" za wizyte place mniej wiecej 80 zl ale to zalezy od salonu i naprawde jestem bardzo zadowolona z oczyszczania trzeba troche pocierpiec ale warto ;)
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Oczywiście. Kosmetyczka Ci pomoże, naturalnie. :D

Oczyszczenie twarzy polceam. Chodzę co 2 tygodnie. Najpierw smarują Ci buźkę jakimiś takimi preparatmi, potem naświetlanie i wyciskanie wągrów i syfków. :p Boli, boli, szczególnie na podbródku, ale co tam, wytrzyma się. ;)
 
Do góry