wirtualne kupowanie..

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja nawet buty kupuje na allegro... Jest wygoddnie szybko i juz :p... ale w normalnych sklepach tez kupuje :p
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
ja czasem coś kupię na allegro ale to tylko ze względu na ceny, jeżeli już bardzo mi zależy żeby było taniej. Poza tym wyjątkiem wolę pochodzić po sklepach - mozna wtedy sobie przyjemnie spędzić czas ze znajomymi itp..
 

gooosiunia

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja ciuszka ani butow na allegro nie kupowalam jak narazie, bo wole przymierzyc, zobaczyc jak cos bedzie wygladalo na mnie ;P
ale dodatki typu pasek, kolczyki, torebka to bym mogla kupic ;D
jak narazie zamawialam tylko odtwarzacz mp3 i plecak i jestem zadawolona :)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze ani razu nie kupowałam przez internet :D :p
Ale na allegro czasami zdarza mi się obejrzeć interesujące mnie ciuszki.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja wolę mierzyć, przebierać i zobaczyć jak ciuszek na mnie leży zanim go kupię. To cała frajda :) A w necie oglądam ciuszki, ale nie mam zaufania do wirtualnych sprzedawców.
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
może nie jestem kobietą ale sie wypowiem ;p

na ebayu z usa zdecydowanie tak. Polo rl kosztuje tam ~40-50dolarów org. a w polsce ok 320zł ;] Lub na oficjalnej stronie Ralpha , tommy'ego. I często mozna dostac tam rodzaje niedostępne w Polsce , które nigdy nie trafią do peeka.
A z przymierzaniem to nie ma raczej problemu. Rozmiar podany w inch (calach) trzeba porównac z posiadanymi.
Wiadomo nie jestem kobietą i ubranie nie musi być aż tak dopasowane.

zdecydowanie wole kupować w sklepach , sama przyjemność , chociaz czesto zdarza mi sie kupic cos co założe 2 razy i potem leży... A kupujac przez net dlużej sie zastanawiam czy aby pasuje do mojego ubioru itd..
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Ja akurat przez allegro jeszcze nic nie zamawiałam z ubrań, ale dosyć często zamawiam ubrania przez internet z innych sklepów. Ostatnio zamawiałam z butiku i buty ze skateshopu.

Wszystkie ciuszki dobre, wiec mogę polecić :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Ja z allegro korzystam ale nie mogę się przekonać do kupowania ciuchów xP
Bo mi się wydaje że jakaś niewymiarowa jestem xP patrzę na rozmiarówkę a tam 36 czyli s w pasie 74 cm xP to jaki ja mam rozmiar xxs?? -.- a chuda naprawdę nie jestem xP
Także boję się kupować ubrania przez neta xP
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
ja skorzystałam pierwszy raz z allegro gdy kupowałam sukienkę na osiemnastkę :). jestem bardzo zadowolona z zakupu ;)
 

CorpseBride29

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
45
allegro jest świetne jeszcze z jednego powodu- nie ma co sie martwic o transport.
zdażało mi się kupowac cięższe i duże rzeczy np. kilka worków kociego żwiru czy materac o wymiarach 160x200 i nie dość, że wraz z przesyłka wyszło mi taniej niz w sklepie to jeszcze mi to rzucili prosto na wycieraczkę :)
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
Ja bardzo często kupuje i sprzedaje na allegro. Nie oszukuje i nie byłem oszukany. Najbardziej mnie denerwuje jak ktoś nie czyta dokładnie aukcji a potem ma wonty o przedmiot. Kupuje wszystko od książek poprzez sprzęt rtv/agd po odzież i buty:D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja muszę się przyznać, ze jeszcze nigdy nie kupiłam nic z neta :rumieniec:
dla mnie to "czarna magia" :p
 

Newrosik

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja lubie kupować w necie, jest to dla mnie o wiele wygodniejsze. Jednak nie kupuję w ten sposób zbyt często ubrań i butów. Z doświadczenia wiem, że z tymi rozmiarami naprawdę różnie bywa ;P
Za to często kupuję kosmetyki, drobiazgi do domu, biżuterię, ksiażki, puzzle i prezenty. Często można znaleźć coś oryginalnego. Właśnie zbliża sie dzień taty i znalazłam dla staruszka coś takiego: spinki
 
Do góry