Wierszyki na Dzień Matki

DoRo

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
224
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nasi rodzice powinni być dla nas najważniejsi na całym świecie, bo przecież to od nich zaczęło sie nasze życie. Ich święto a konkretniej Dzień Matki, który będzie już w czwartek powinien być wyjątkowym dniem i chociaż w ten dzień nasze mamy zapewne chciałyby być z nas dumne... Zamieszczam kilka wierszyków(życzeń) właśnie na tą okazję:Mamo! Stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą,najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyżeczeń wartą.

Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi.

Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje, Lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo, Głupotę i popisy, całą gamę wybryków, Które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, Na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać. Jak to możliwe... Nie wiem. Ale dziękuję Ci.

Za to, Mamo, że noc w noc czujnie strzeżesz kolorowych i spokojnych mych snów. Za to, Mamo, że Ci zawsze mogę wierzyć, że rozumiesz mnie nawet bez słów, cóż Ci dzisiaj mogę za to dać, najdroższa Mamo!

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię Mamo.

Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.

Jakie to szczęście, że mam Ciebie mamo, że uśmiech wita mnie Twój co rano, że tyle zadbań tyle przypomnień i czułej troski masz co dzień o mnie.

Najukochańsza Mamo Moja! Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie takim jakim jestem. Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją przyjaciółką. Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same radości, szczęście i zadowolenie. Będę się starał pomóc Ci w tym tak jak tylko potrafię najlepiej. Chcę Ci powiedzieć Mamusiu, że bardzo Cię kocham chociaż czasem sprawiam Ci przykrość i ból. Przepraszam za wszystko co złe...

Wytrzymywałaś ze mną w dniach buntu, Kiedy nic nie miało sensu, Nic nie było warte zainteresowania. Nie przestawałaś wierzyć, Że pewnego dnia Wyjdę z tej mgły i na nowo odnajdę słońce. I rzeczywiście tak się stało.

Dnie urocze, piękne, młode W drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszych Będzie dzień Mamy. Więc serdecznie Ci winszuje, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!
 

DoRo

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
224
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dzieki ewela_15 szukałam po necie sobie i wybrałam te najlepsze , fajnie, ze Ci się podobają chociaż pozdrowionka dla Ciebie:):)
 
Do góry