wiersze Różewicza

P

PAULA_xD_xD

Guest
Wybieram sie na konkurs recytatorski i potrzebuje dwoch wierszy Rozewicza. Wypozyczylam sobie ksiazke z jego wszystkimi wierszami no ale sami rozumiecie ze ciezko bedzie wszystko przejzec. Dlatego prosze was o jakies propozycje tytulow naprawde fajnych wierszy ktore moglabym przedstawic ( moze waszych ulubionych ;] )
z gory thx ;*
 

joy

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
`Warkoczyk`... nie wiem jak Ty, ja najlepiej czuję się w wierszach `ciężkich` poważna tematyka i wgl... a ten wiersz jest fajny, głęboki, przejmujący... odpowiednia intonacja głosu i naprawdę z wierszem cuda można zrobić...
 
P

PAULA_xD_xD

Guest
`Warkoczyk`... nie wiem jak Ty, ja najlepiej czuję się w wierszach `ciężkich` poważna tematyka i wgl... a ten wiersz jest fajny, głęboki, przejmujący... odpowiednia intonacja głosu i naprawdę z wierszem cuda można zrobić...
No wlasnie warkoczyka nie moge wybrac bo juz moja kolezanka go zaklepala ale tak jak ty lubie dramatyczna tematyke trudna
 

joy

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
dosyć popularny, ale ładny..; `Ocalony` . Hm, nie bardzo rozumiem problemu z `warkoczykiem` ; nie mogą powtarzać się wiersze, chcesz być w porządku wobec koleżanki, czy boisz się powtarzać ze względu na nieoryginalność?

`Głosy`,`Lament`,`Róża`... to jeszcze wiersze, które mi się podobają...

Może coś wybierzesz; ))
 
Do góry