Wiatrówka

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Zgadzam się, krótka wiatrówka jest jak pistolet na kulki z dzieciństwa, Przynajmniej dla mnie. Już nie czuję się tej "atmosfery" jeśli można to tak nazwać.
Proponuje iść postrzelać z krótkiej ponownie i sprawdzić czy faktycznie frajda jest mniejsza- jak dla mnie identyczna.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Pewnie chodzi mu o feeling a'la snajper. Wiesz, dla każdego coś innego. :)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ale krotka wiatrowka to nie wiatrowka, to juz traci wiekswzosc swojego uroku, taka jest moja opinia

a moze taki crossman z luneta 500zl ? http://www.militaria...ummit_Promo_499
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Jak chcesz żeby wiatrówka ci długo żyła to lepiej kupić tak szybko jak się da. Zależy też jak bardzo i często będziesz ją użytkował
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później
Myślę, że spokojnie- to już raczej będzie stała cena, w tych okolicach oferowany jest także w innych sklepach.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później

jeszcze wisi na stronie sklepu, takze sie zbieraj

a co do sprzetu do konserwacji, mysle spokojnie mozesz go kupic po paru tygodniach
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
markgrzyb napisał:
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później
jeszcze wisi na stronie sklepu, takze sie zbieraj

a co do sprzetu do konserwacji, mysle spokojnie mozesz go kupic po paru tygodniach
wg. ceneo ta cena raczej się na tym poziomie utrzyma.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później
jeszcze wisi na stronie sklepu, takze sie zbieraj

a co do sprzetu do konserwacji, mysle spokojnie mozesz go kupic po paru tygodniach
wg. ceneo ta cena raczej się na tym poziomie utrzyma.

a w jaki sposob ceneo wróży że dana cena sie utrzyma bądź nie?
bo myslalem że tylko zestawia ceny obecnie obowiązujące
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
ta wydaje się świetna mam nadzieję że wytrzyma ta promocja do kwietnia bo brakuje mi jeszcze 150 zł :) a tysiaka za nią nie dam.
a czy muszę cały sprzęt do czyszczenia sobie kupić od razu czy mogę później
Myślę, że spokojnie- to już raczej będzie stała cena, w tych okolicach oferowany jest także w innych sklepach.
eee to nie muszę się śpieszyć... troszkę jestem rozczarowana bo myślałam że trafiam na świetną promocję (tak jak czasem na promocje świetnych ciuszków) a tu jest po prostu obniżona cena... żeby wyrównać ... no ale liczy się cena końcowa a nie moje .... halo:D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
markgrzyb napisał:
a w jaki sposob ceneo wróży że dana cena sie utrzyma bądź nie?

bo myslalem że tylko zestawia ceny obecnie obowiązujące
Mimo wszystko warto sprawdzać na stronie sklepów ceny też, bo często ceneo nie uwzględnia promocji i obniżek, albo aktualizacja ceny trwa długo
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
z tym sie calkowicie zgadzam,
sam sie kiedys zastanawialem jak dziala ceneo
czy sklepy dostarczaja ceny produktow czy ceneo samo wyszukuje
ale czestą nie są na tyle dynamiczni zeby uwzglednic np zmiany wynikajace z kursu dolara
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
Mimo wszystko warto sprawdzać na stronie sklepów ceny też, bo często ceneo nie uwzględnia promocji i obniżek, albo aktualizacja ceny trwa długo
Warto tu wspomnieć, że ceneo nie jest jedyną porównywarką. skapiec, nokaut, okazje itd. działają podobnie, skupiają podobna liczbę ofert i sklepów. Ale faktycznie ten crossman jest spoko. Myślę, że można ją brać.


markgrzyb napisał:
a w jaki sposob ceneo wróży że dana cena sie utrzyma bądź nie?

bo myslalem że tylko zestawia ceny obecnie obowiązujące
Ja wróże z ceneo. Jeśli w wielu sklepach cena jest podobna, jest małe odchylenie to prędko się nie zmieni. często się to sprawdza. potem tylko wybierasz sklep, który najbardziej Ci odpowiada, masz jakieś profity z zakupów itp.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Tak najlepiej, upatrzyć sobie jeden sklep i ciągnąć profity z programu lojalnościowego.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
tak najlepiej,
przy założeniu że dany sklep ma faktycznie niskie ceny, bogaty asortyment i zdrowe podejście do klienta
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
markgrzyb napisał:
tak najlepiej,
przy założeniu że dany sklep ma faktycznie niskie ceny, bogaty asortyment i zdrowe podejście do klienta
a jeśli znajdziesz to samo w innym sklepie np. 10 % taniej?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
tak najlepiej,
przy założeniu że dany sklep ma faktycznie niskie ceny, bogaty asortyment i zdrowe podejście do klienta
a jeśli znajdziesz to samo w innym sklepie np. 10 % taniej?
to zalezy,
jak zalezy mi tylko na kasie i uwzglednie przesylke ect to pewnie szukac bede gdzie najtaniej,
jesli to niski procent znizki, a uwzglednie mozliwosci reklamacji, renome sklepu, czy punkty lojalnosciowe to pewnie oleje te 10% taniej gdzie indziej
 
Do góry