Warlords Battlecry III

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
klasyczna strategia, w porównaniu z innymi seriami fantasy takimi jak Warcraft niedoceniona.
w skrócie o serii. Warlords początkowo był turową grą, dopiero po jakimś czasie wydano wersję battlecry, strategię czasu rzeczywistego. zapoczątkowała ona 3 częściową serię, tak jak i gry turowe ta była osadzona także w świecie Etherii. w poprzednich częściach kampania polegała na podbijaniu Etherii, 3 część wprowadza fabułę. zniesiono także blokadę lvlu postaci, (WBC posiade elementy rpg), podwyższony maksymalny lvl jednostek w świcie do 20.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja grałem tylko w I część i było to dawno temu. W każdym razie podobała mi się i zdaje się, że grałem mrocznymi elfami.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja grałem najpierw w WBCII, świetny klimat, zamierzam także i pierwszą część sprawdzić, ale narazie mam 100 lvl... hmmm... nie 99 chyba lvl krasnoluda wojownika, gdzieś przy 100 lvlu postać moja powinna mieć atuty jak tytan, ale statsami go przewyższać, a do tego wpływać na produkcję tak by od razu produkowane były na maxymalnym lvlu jednostki... :) tylko czy taki da się zdobyć xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dokładnie pare minutek temu wypełniłem główny wątek kampanii, ale od nowa musze grać, chciałem przejść z sojuszami ze wszystkimi rasami a się nie udało :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Teraz krasnoludami :) normalnymi :) nie mam pojęcia jak zagrać żeby i z mrocznymi krasnoludami i mrocznymi elfami mieć sojusz... jak się decydujesz jednym pomóc drudzy automatycznie stają się wrogami ><
 
Do góry