Uwaga oszuści

andrzejek76

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chciałem wszystkich przestrzec przed portalem http://linksreklama.com który niby oferuję pracę przez internet a jest to jeden wielki pic na wodę !!! Przed tym jak zostaniesz zarejestrowany na tym portalu w ich bazie i zanim dostaniesz jakiekolwiek zlecenie musisz rozwiązać test który ci sprawdzą jak wyślesz sms za jedyne 30 zl :D później dostajesz zlecenie dotyczące rozreklamowania pewnego serwisu na forach itd. w postaci 30 postów za które obiecują wynagrodzenie i tylko na obietnicach się kończy. Jak zrobią kilku ludzi w konia pewnie zmienią nazwę i dalej będą to robić więc pamiętajcie jeżeli chodzi o rozreklamowanie jakiegoś portalu który przepowiada śmierć już wiadomo co i jak… lepiej unikać szczególnie (Katarzyna Kuncewicz) PRZESTRZEGAM!!!! Prośba do administratorów o nie usuwanie tego tematu gdyż serwis który oszukiwał ludzi znowu pewnie zmienia nazwę i będzie robił to dalej....trzeba z tym skończyć więc wklejajcie tekst tego posta gdzie się tylko da!!
 

citylife

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
To prawda ja dałam się nabrać! Właśnie dostałam meila od katarzyny z hasłem loginem. wziełam zlecenie i 30postów z linkiem no to logowałam się na każdym forum a nie było tak łatwo i co i nic strona nie istnieje a kasy niema:/ i to zaraz po wykonanej mojej pracy nagle strona przestała działać a codziennie się na niej logowałam!!! wogóle jak tak można ja trace czas przed kompem mysle że pisze z inteligentnymi, rzetelnymi ludźmi biorę zlecenie wykonuje je a tu tacy OSZUŚCI
 

bobinek

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
niestety ja tez dalam sie nabrac, wykonana prace wyslalam w poniedzialek, loguje sie bez problemu do serwisu, ale niestety nic nie sprawdzono, a minely juz 2 dni, czyli 48 godzin, juz wczoraj sie skapnelam , ze to oszustwo, bo zaden z podanych kontaktow pomocniczych nie dziala, jest wyssany z palca. Ktos zadal sobie troche trudu,zeby zalozyc taki serwis,ale jest to po prostu wykonywanie robory za kogos innego, ktos sie teraz smieje i cieszy,ze wykonalismy za niego prace, a on zgarnie cala gotowke,dla nas nie zostalo nic tylko ogromny zal, bo praca niby latwa,ale bardzo pracochlonna,stracilismy czas i nadzieje na zarobek, a to juz jest jawne naciagactwo karalne! Poza tym pewnie wyciagneli od nas dane w postaci nr telefonu , nr konta bankowego, no i nasz nieszczesny adres e-mail, na ktory teraz pewnie beda przysylac pelno smieci. Jedno tylko nmnie zastanawia, jak to jest z tymi oplatami? niektorzy pisza, ze zaplacili 30 zl za smsa, ja nie placilam za nic. Wykonalam wczesniej test,a potem dostalam info na maila,ze moge przystapic do wykonywania zlecen. Dzieki Bogu stracilam tylko czas, a nie jeszcze pieniadze. A zatem NIE DAJCIE SIE NABRAC! Najpierw trzeba podpisac umowe, zeby wykonac zlecenie
 

iwona2568

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja też dałam się nabrać.Dostałam meila,że moje zadanie testowe wykonałam poprawnie,więc mogę przystąpić do wykonywania zleceń za pieniądze.Chciałam je jak najszybciej wykonać,więc poświęciłam na to pół nocy!!Gdy wysłałam sprawozdanie,po dwóch dniach strona nagle przestała działać!!Myślałam ze to minie,wiec napisałam do nich meila,że stronka nie działa,ale oczywiście zero odzewu!!Że też nie ma jak ich ścigać!!Co za oszuści!!
 

kateus

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niestety ja również dałam się nabrać! Sprawa wyglądała identycznie jak w przypadku przedmówców z tym, że na szczęście straciłam tylko czas a nie jeszcze pieniądze. Zlecenie wykonałam i na tym się skończyło, strona gdzie się logowałam wygasła, ślad po rzekomej "pracodawczyni" zaginął. Że też takie oszustwa nie są w jakiś sposób wyłapywane:O Tak więc ja również przestrzegam przed takim typem ogłoszeń z pracą, przede wszystkim trzeba najpierw to sprawdzić i nic bez umowy!
 
Do góry