Usunięcie "kwejka"

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
Witam! Nie jestem pewna czy to właściwy dział, ale nie znalazłam niczego odpowiedniejszego. Mam problem: dodałam kiedyś zdjęcie na stronę www.kwejk.pl bo chciałam zrobić dowcip znajomemu, teraz tego żałuję, bo okazało się że obrazka w żaden sposób nie da się usunąć. Nie pomagają też liczne wiadomości wysyłane do moderatorów za pomocą opcji "kontakt" u dołu strony.
Nie wiem co mam robić, bardzo zależy mi żeby ten obrazek zniknął z tej strony.
Bardzo proszę o pomoc. :)
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Może spróbuj usunąć konto. Wtedy być może obrazek też zniknie.
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
niemam pojęcia jak to zrobić, również nie ma widocznej żadnej opcji która umożliwiałaby usunięcie konta...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Skasowanie konta:


3.8. Użytkownik rozwiązuje Umowę poprzez samodzielne usunięcie Konta, polegające na złożeniu dyspozycji jego usunięcia albo zgłoszenie żądania usunięcia Konta Usługodawcy, przy czym w przypadku zgłoszenia żądania usunięcia Konta Usługodawcy rozwiązanie umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia wynoszącego 2 dni.


Co do skasowania zdjęcia spróbuj tym sposobem:


5.5. W przypadku powzięcia przez Użytkownika lub osobę trzecią informacji o fakcie zamieszczenia w ramach Serwisu Treści, Komentarzy lub Nazwy Użytkownika naruszających postanowienia niniejszego Regulaminu, prawa osób trzecich (m.in. autorskie prawa majątkowe) oraz przepisów obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, Użytkownik lub osoba trzecia powinna niezwłocznie zgłosić taki fakt, kontaktując się z Serwisem pod adresem kontakt@kwejk.pl


5.6. W treści Zgłoszenia naruszenia, o którym mowa w 5.6 powyżej należy podać co najmniej dane podmiotu dokonującego ww. zgłoszenia, określić charakter naruszenia oraz wskazać Treści, Komentarze lub Nazwę Użytkownika, których dane Zgłoszenie naruszenia ma dotyczyć w sposób możliwy na ich identyfikację w ramach Serwisu.


Napisz do nich, na mail, że nie posiadasz praw autorskich do zamieszczonego zdjęcia i prosisz o usunięcie go z serwisu. Powinno poskutkować.


 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
Skasowanie konta:3.8. Użytkownik rozwiązuje Umowę poprzez samodzielne usunięcie Konta, polegające na złożeniu dyspozycji jego usunięcia albo zgłoszenie żądania usunięcia Konta Usługodawcy, przy czym w przypadku zgłoszenia żądania usunięcia Konta Usługodawcy rozwiązanie umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia wynoszącego 2 dni.Co do skasowania zdjęcia spróbuj tym sposobem:5.5. W przypadku powzięcia przez Użytkownika lub osobę trzecią informacji o fakcie zamieszczenia w ramach Serwisu Treści, Komentarzy lub Nazwy Użytkownika naruszających postanowienia niniejszego Regulaminu, prawa osób trzecich (m.in. autorskie prawa majątkowe) oraz przepisów obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, Użytkownik lub osoba trzecia powinna niezwłocznie zgłosić taki fakt, kontaktując się z Serwisem pod adresem kontakt@kwejk.pl5.6. W treści Zgłoszenia naruszenia, o którym mowa w 5.6 powyżej należy podać co najmniej dane podmiotu dokonującego ww. zgłoszenia, określić charakter naruszenia oraz wskazać Treści, Komentarze lub Nazwę Użytkownika, których dane Zgłoszenie naruszenia ma dotyczyć w sposób możliwy na ich identyfikację w ramach Serwisu.Napisz do nich, na mail, że nie posiadasz praw autorskich do zamieszczonego zdjęcia i prosisz o usunięcie go z serwisu. Powinno poskutkować.
Spróbuje przez maila ale wydaje mi się że opcja "kontakt" u dołu ekranu działa tak jakbym napisała maila, a wiadomości takich wysalalm im już chyba z 20 przez ostatnie dni i nic. Zero odpowiedzi, zero reakcji, a obrazek lubi coraz więcej osób :D
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Hmmm... miałem podobny problem. Usunąłem konto i nie ma też moich postów.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
a w jaki sposób usunąć konto? :)


3.8. Użytkownik rozwiązuje Umowę poprzez samodzielne usunięcie Konta, polegające na złożeniu dyspozycji jego usunięcia albo zgłoszenie żądania usunięcia Konta Usługodawcy, przy czym w przypadku zgłoszenia żądania usunięcia Konta Usługodawcy rozwiązanie umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia wynoszącego 2 dni.
 

Zygmunt Dzbanek

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam ten sam propblem tylko ze chodzi o bebzola. Również nie ma opcji usuniecia konta. Prosze o pomoc :)
 
Do góry