uczelnie warszawskie

zakochanadama

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam pytanie,a właściwie kilka:
1)Studiuje ktoś w warszawie na APS, SWPS albo na wydziale psychologii UW lub WSFiZ (psychologia)??

2) jakie są kryteria przyjęć znaczy chodzi mi o przedmioty maturalne brane pod uwagę w rekrutacji ( tak wiem na każdej stronie to jest,ale mi chodzi o to żeby zobaczyć jak to w praktyce wygląda)

3) jakie są koszta tych studiów?

4)czy są bardzo trudne?

i czy bardzo trudno się tam dostać??

5) i czy są jakieś uniwerki lub szkoly wyższe prywatne w warszawie,na których jest psychologia i mają dobrą renomę?

6) a co za tym idzie jakie koszty? i wszystkie inne info smile.gif

proszę nie zamykać mi od razu tego tematu,bo wiem że są różne tematy o psychologii,ale w żadnym nie dowiedziałam się tego czego chciałam,a przejrzałam ich całe mnóstwo.

proszę o odpowiedzi bardzo mi zależy.

wiem,że nie ten dział,ale w dziale STUDIA nikt nie raczył odpowiedzieć,więc pomyślałam,że może w województwie.
 

Foggy

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
jestem studentką APS, jednak na innym kierunku niz psychologia. Jeśli mimo to interesują Cię jakieś informacje o tej uczelni, pisz.
 

koralowa

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
jestem studentką APS, jednak na innym kierunku niz psychologia. Jeśli mimo to interesują Cię jakieś informacje o tej uczelni, pisz.


Witam :) Wybieram się na APS na pedagogikę specjalną. Czy mogłabyś udzielić mi jakichś informacji na temat uczelni? Jaka jest kadra? Jaka renoma uczelni? Czy warto w ogóle wstąpić w szeregi studentów APSu? ;) Czy polecasz tą uczelnię?
Z góry dziękuję za informacje
Pozdrawiam
 
Do góry