[Trójmiasto] Knajpy i masy turystów.

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Cze,

zauważyłem że życie Gdańska w dnień powszedni szybko wymiera (do 24 i koniec), nawet w wakacje. Dla porównania w Sopocie Monciak przez całą dobę jest przepełniony, o 4 rano stoi się w długiej kolejce po choćby kebaba, a knajpy są tylko dla VIPów :)

Jakie są Wasze odczucia dotyczące trójmiasta podczas wakacji.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Gdańsk w tym roku "otworzył 2 deptak" czyli ulicę Piwną. Mimo wszystko to jednak nie Kraków. Zresztą Gdańsk ma różne atrakcje, które można zwiedzać w dzień a nocki pozostawiam pubom - chociażby Rock Cafe.
 

wodzilla

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja jestem przerażona "atakiem turystów" na Monciak. jasne, miasto uzdrowiskowe latem ma swoje prawa ale panowie w gatkach z dmuchanym delfinem pod pachą siedzący w jakby nie było dośc reprezentacyjnych knajpkach na Monciaku to już przeginka, nie sądzicie? niech sobie siedzą na plaży a nie na głównej ulicy miasta.

letnikom mówię kategoryczne NIE!
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam w Gdańsku od ponad miesiąca i powiem Wam, że w porównaniu do Wawy, w której spędziłam cale dotychczasowe życie- w Trójmieście jeszcze tłumów nie ma :)
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Jets strasznie nudno...
Dla porównia w Lignano we Wloszech zycie zaczyna sie po 22

W Gdańsku wieczorem ledwo, ledwo
 

Wilk_z_Gubio

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Bo mieszkańcy innych miast nie mają dobrych miejsc na imprezy. Oni nie imprezują, oni cała noc szukają jakiegoś dobrego lokalu i w rzeczywistości spędzają całą noc na ulicach. Gdańszczanie mają swoje ulubione miejscówki i się ich trzymają:)

Pozdrawiam
 

Nander

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Byłem raz w Gdańsku , zwiedzałem tam port i parę statków i muszę przyznać że było tam sporo turystów tzn. było dość tłocznie.
 

sopotboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Sopot
Byłem na spacerku dziś w nocy (około 2) i na Monte dosłownie kilka osób. Trzech murzynów, jakaś babka łamanym angielskim coś tłumaczyła jakiemuś kolesiowi i dalej trzech menelików. Na alejkach kompletnie zero ludzi.

Gdzie wy macie te tłoki w Sopocie? ;p
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Trójmiasto jest w porządku :D Dużo miejsc do posiedzenia, kawiari, pubow, dyskotek i inne... Uwielbiam Sopot i molo, Monciak i te wszystkie przecudowne kawiarnie, których jest mnówsto. Jak bym mogła to spedziłabym każdy weekend w Sopocie :)
 

drzewiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Z Kaszub :)
W sumie to jestem z Rumi (to sypialnia Gdyni, można by powiedzieć), choć w trójmieście spędzam dużo czasu. Nie wydaje mi się, żeby było mało turysto-zwiedzająco-pijących ludzi. Szczególnie, że w wakacje pracowałem w jednej knajpie w Gdyni, i jak wracałem pociągiem (Cudowna Szybka Kolej Miejska) to zawsze była zawalona ludźmi. Nieważne, czy o 22 czy o 4 nad ranem.
No i poza tym są naprawdę dobre miejscówy, szczególnie, kiedy kroi się jakiś dobry koncercik :)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
ja tam lubię Gdańsk... Spójrzcie ile tu miejsc do zwiedzania, zabytków itp... Na starówce jest raczej dużo ludzi :)
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Gdańsk jest pieknym miastem, super do zwiedzania, jednak wakacje wole spedzac w miejscach mniej tlocznych :)
 
Do góry