szukam wróżbity pomóżcie

leszek840

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam szukam wróżbity do którego wysyłało się kupon z gazety jakiegoś programu facet nie był polakiem(tak mi się wydaje) nie mogę nigdzie go znaleźć.Wysłałem to było może z 5 lat temu ten kupon przepowiedział mi na ok 10 lat przyszłość i przysłał jakiś talizman ale wiecie nie wierzyłem teraz dopiero zauważyłem że się sprawdził.Gdybym spotkał znów to imię i nazwisko przypomniał bym a tak pustka kojarzy mi się jakiś david de ... ale może to zupełnie coś innego.Wątpię że ktoś będzie znał ale zawsze warto zapytać.
 

Gimer

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
144
Punkty reakcji
5
Miasto
Opolskie
Przeglądnij archiwalne wydania czasopism egzoterycznych. Oni tam się ogłaszają. Czwarty wymiar , Nieznany świat i ewentualnie Gwiazdy mówią. :papa:
 

Gimer

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
144
Punkty reakcji
5
Miasto
Opolskie
Przepraszam . Pomyliłem się. :bag: . Ma być ezoterycznych
 

tomekjkbsk

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Jeśli mogę się wtrącić to chciałem powiedzieć tak:

Nie wierz w to.. Ci wszyscy wróżbici, media itp to zwykłe oszustwo. Oni tak formułują zdania, że zawsze się sprawdzi. Mówią ogólnie, tak żebyś mógł dopasować to do siebie..
 

Ewa Jurczyszyn

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dokladnie - popieram porpzednika. Zobacz na wszystkie przepowiednie ktore maja sie spelnic w najblizszych latach, a po kolei - z uplywem czasu - okaze sie ze wszystkie sa nietrafione. Co do przepowiedni - zawsze "przypasowuje" sie je po zdarzeniach - nigdy jednak - dziwnym trafem - nie mozna przewidziec zdarzen przed ich zaistnieniem. Dlaczego Jackowski nie przewidzial katastrofy smolenskiej, dlaczego pomyslil sie co do lipca/ sierpnia 2009. Dlaczego na roznych forach jest bardzo mocno krytykowany za pociag do mamony i problemy z okresleniem losow zaginionych osob. Jasnowidzenie i wrozenie to najczesciej zawody jak kazde inne - prowadzone w celach zarobkowych - ich wykonawcy jednak czesto nie maja skrupolow sprzedajac za wysokie pieniadze "lipna" usluge.
 

Kriss1

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ciesz się że Twoja przygoda z tym panem się urwała bo mogłeś nieźle się wkopać w kłopoty.
Oni potrafią za pomocą czegoś co bym określił zdalna telepatyczna hipnoza ,stopniowo , nie zauważalnie wpływać na człowieka, że w końcu go uzależniają od siebie i wyciągają z niego co tylko chcą.
Obserwowałem poczynania takich osób i muszę przyznać że naiwnych nie brakuje i mają z tego profity.
Nie mają żadnych skrupułów i jak ktoś jest podatny ,to potrafią go doprowadzić do ruiny tak finansowej jak i psychicznej.
 

Agnieszka34

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też kiedyś szukałam wróżbity i znalazłam :037: Myślałam, że to żarty i zabobony napisałam do Wróżbity Bogumiła z jego strony internetowej i wszystkie Jego wróżby mi się sprawdziły... No może oprócz jednej, ale to akurat dobrze, bo straciłabym coś ważnego. Ktoś jeszcze korzystał z pomocy tego wróżbiarza? Chciałabym się podzielić z Wami doświadczeniami :027:
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A słyszeliście o jasnowidzu Marku Szwedowskim? Moja znajoma z pracy twierdzi, że pomógł w odnalezieniu jej sąsiada, podczas gdy policja była zupełnie bezradna. Jest wiele takich ciekawych historii i nie wiem co o tym myśleć. Wczoraj przeglądając jego bloga trafiłam na wpis, w którym przewiduje, że wybory w Warszawie wygra Gronkiewicz-Waltz. Moja znajoma jest zafascynowana tą postacią...
 
Do góry