Szrugsy

UZDI

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam,
niedawno dodałem to wartościowe ćwiczenie do mojego planu treningowego, związku z czym mam pytania co do techniki wykonywania ćwiczenia, a z właszcza jaki wpływ na jego efektywność ma szerokość uchwytu, czy sztanga ma być unoszona przylegająca do ciała, czy można być w lekkim pochyleniu, tak żeby nie zachaczała o penisa w czasie ćwiczenia, bo to trochę grażniące, nawet bardzo. I trzecie, czy można lekko zginać łokcie, czy powinno wykonywać się to ćwiczenie na wyprostowanych (przy zginaniu mam wrażenie że ruch jest głębszy, bardziej działający na mięśnie)
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
W tym cwiczeniu bardzo wazna jest technika. Pamietaj o tym, kiedy w koncowej wazie cwiczenia masz napiety miesien zeby go 3-2 sekundy miec napiete. Rece musza byc proste. Cialo wyprostowane. To cwiczenie mozesz rowniez wykonywac hantelkami;) i dzieki temu jajek sobie nie obijesz :eek:k:
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
"Podciaganiem sztangi wzdluz ciala do brody"

Przeciez to jest cwiczenie na barki!
 

NMJ

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nad Odrą
Mi trener mowil ze to dziala tez na miesnie czworoboczne tzw. kaptury. Ale skoro tak nie jest no to sorry
 
R

rain

Guest
jest to ćwiczenie na mięśnie naramienne aczkolwiek podczas jego wykonywania są w niemałym stopniu zaangażowane kaptury. tak samo w martwym ciągu.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ludzie to mięśnie na kaptury szrugsy to jak same barki unosisz do góry a nie sztange aż do brody ... to jest ćwiczenie wyłącznie an kaptury barki przy tym nie pracują ...
 
Do góry