Szczury hodowlane

SabrinaSkop

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Świętochłowice
P100411_22.54_03.jpgWITAM GORĄCO.Kupiłam dwa szczurki :)jakieś 2 tygodnie temu Pani w zoologicznym zapewniała że są zdrowe,gdy je przyniosłam miały jakieś małe ślady na sierści ,wyglądało jak przyczepione drobinki pokarmu.DZIŚ dokładniej się przyjżałam Kulce(chociaż to samczyk,córeczka dała imię) a on jest cały prawie w tym na sierści,drugi Tuptuś tez ma kilka na sobie ,jutro lecę z nimi do weterynarza mam nadzieje ze mi pomoże bi ja nawet nie wiem czy każdy weterynarz zajmuje się szczurkami :( Pierwszy raz mam do czynienia ze szczurkami i bardzo je polubiłam mam nadzieję że to się da wyleczyć.Bo szczurki pokochała moja 3 letnia Emilka.SPRZEDAWCY Z ZOOLOGICZNYCH POWINNI BYĆ UCZCIWI I WYROZUMIALI,PRZECIEŻ WIEDZIELI ,ŻE KUPUJĘ JE DLA CÓRKI:/Jeśli ktoś może mi pomóc oto moje gg.2504991 będe wdzięczna za wszelkie rady:)Resize_P100411_22.55_01.jpg
 

Julia Capuleti

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej
moja szczurzyca jest jakas roztrzepana.. zamknieta na nowosci.. dałam jej hamak to w ogole na niego nie chce wejsc.. dałam jej koło duze ( wiem ze to zalezy od szczura czy bedzie uzywał) to weszla do niego zobaczyla ze to sie kreci i wybiegla jak potrzaskana.. kosiam ją ale denerwuje mnie to troche. głaskac sie tez nie daje bo woli biegac po mnie a najlepiej to zebym jej w ogole dała spokoj i zeby sobie sama chodzila swoimi drogami ehh :ninja2:
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Niby szczury są bardzo inteligentnymi zwierzętami, ale ja jednak a bardzo nie przepadam. Jednak wolę zwierze w całości futerkowe :D
 
Do góry