Survival - jako nowy dział na forum

pawpel89

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich miłośników kochających wyzwania i extremalne warunki szczególnie w górach.
Wiele jest temacików do rowinięcia z tym tematem i chciałbym zaproponować nowy temat taki jak SURVIVAL na ktrórym można było by znaleść wiele porad na różne tematy związane właśnie z tym tematem. Wiec jesli ktoś by objawiał jakieś zainteresowania by stworzyć nowy dział. Dlaczego są działy Motoryzacja elektronika czy fotografia a nie ma nic związanego z górami bąć turystyka.
WPISUJCIE SIĘ KTO CHCE BY STWORZYĆ NOWY UNIKALNY
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Dale zapytanie o podobny dział ( Podróże, Przygoda, Cywilizaje,) a całkiem, przypadkiem ( bo akurat dziś Ty dałeś taki post, więc fajny zbieg okoliczności) wczoraj pół dnia spedziłe w necie szukając ciekawych rzeczy na tamat Survivalu :)

Napisz co sądzisz o moim pomyśle , moglibyśm to połączyć :) i myśle że znjdziemy wspólny temat:)

Chociaż ja od niedawna tak głębiej interesuje się tą tematyką :0 to bardzo mnie wciągła:D
 

pawpel89

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
No świetnie jestem zawsze otwarty na współprace. WKońcu co 2 glowy to nie jedna. Jak coś to mój nr gg 6962870. Czekam na konkakt
 
Do góry