Sposoby na starszych..

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
hm, najlepiej tak jak zawsze i za szybko nie uciekac. ja jak wracam do domu to nigdy nie wracam pijana, nawet jak jestem pijana to wracam trzezwa :) gorzej z oddechem xp
 

niechbedzie

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
hm, najlepiej tak jak zawsze i za szybko nie uciekac. ja jak wracam do domu to nigdy nie wracam pijana, nawet jak jestem pijana to wracam trzezwa :) gorzej z oddechem xp


na "oddech" tez jest metoda ;) -
Pastylki USUWAJĄCE ZAPACH z ust ALKOHOLU TYTONIU
mozna je dostac tylko na aukcjach ;/ - alegro/ebay
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie da się usunąć zapachu alkoholu z ust, bo tak naprawdę pochodzi on z płuc. Alkohol z krwiobiegu dostaje się do płuc, skąd jest wydychany i żadne pastylki, ani mycie zębów nic na to nie pomogą.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Chwilowo pomaga ,a liczy się pierwsze wrażenie.Kiedy jeszcze mieszkałem z rodzicami z baką nie miałem problemów - ogarniałem to spokojnie - np. wychodziłem do łazienki ,zamykałem wiadro ,potem butla pod bluzę do pokoju i np. dziarzyłem na kompie.Nie wyobrażam sobie sytuacji z opowieści znajomych ,że na przykład wchodzi stara i dostaję ataku śmiechu.Kiedy już wracałem z miasta z dłuższego bakania to miałem krople do oczu bo tylko one mnie zdradzały.Nim zdecydowałem się na abstynencję często na ,,melanże ostateczne" przy jednoczesnej konieczności powrotu do domu brałem shoota z jakiegoś (zastrzyk) tam cukru - 5 minut i trzeźwy.Można by jeszcze zastosować tu amfetaminę ,ale raz ,że mam zasadę by nie brać stymulantów ,a dwa ,że kiedy wpadasz do chaty na krzywej bani 100słów/sec ,szczękościsk ,oczy trupa i bezsensowne ruchy to rodzice ...no raczej by się wkurzyli.W sumie melanżowałem pół gimnazjum i kawał liceum ,3 lata bakałem ,a za ścianą rodzice i przypał zaliczyłem 3 razy - 2x alk i raz LSD.Po za tym spoko.
 

tomekjak

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
w sumie nigdy nie muszę nic wkręcac, bo oni tego nie widzą. poprostu trzeba sprawiac pozory trzeźwego i tyle. ja zawsze biore telefon i coś piszę, siadam do kompa, albo uciekam do łazienki ^^
:cenzura: sie toba starzy interesują ... porażka ... ciekawe czy ktos się skapnie jak zaczniesz brać .... powodzenia
 
Do góry