Septic Flesh

Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Wydaje mi się, że jeszcze tematu o tym zespole nie było.

Septic Flesh, zespół z Grecji, którego charakterystyczną cechą jest połączenie death metalu z chórami i klawiszami. Jednak trzeba przyznać, że w tym wypadku takie połączenie wcale nie jest męczące, wręcz przeciwnie, ma to swój klimat. Zespół cały czas trzyma poziom, a ich najnowsza płyta The Great Mass to naprawdę porządny album, warty przesłuchania.

Znacie? Lubicie? Zapraszam do wypowiadania się.
 

lenirek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu...
Ja uwielbiam ich album "Communion", a utwór Anubis jest jednym z moich ulubionych kawałków tak w ogóle. I zgadzam się z Tobą, że mają swój niepowtarzalny klimat i są bardzo oryginalni. Najnowszy album również przypadł mi do gustu. A tak w ogóle panowie zagrają na tegorocznym Brutal Assault, co mnie niezmiernie cieszy :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Znam dobrze 'Communion' i wielbię ten album, gdyż wszystko jest na nim idealne. Moc defu i melodia chórków to jest to. ;D Słuchałem też najnowszy krążek, ale jeszcze nie przyswoiłem go za dobrze, w każdym razie lepszy od 'Communion' raczej nie jest.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Wpadłem na nich szukając utworów nawiązujących do Lovecrafta, nie słucham jakoś nałogowo ale od czasu do czasu nie wykazało jeszcze żadnych skutków ubocznych.
 
Do góry