Sdm

Co sadzisz o Swiatowych Dniach Mlodziezy?

  • okazja do poznania nowych ludzi

    Votes: 0 0,0%
  • to dobry pomysl

    Votes: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Votes: 0 0,0%
  • sa zupelnie niepotrzebne

    Votes: 0 0,0%
  • przynosza wiele wrazen

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Ostatnio bardzo waznym i glosnym wydarzeniem byl Swiatowy Zjazd Mlodziezy w Kolonii. Bylam na tym zjezdzie i jestem oczarowana panujaca atmosfera i przezyciami jakie niesie taki wyjazd. Czy ktos z was rowniez mial przyjemnosc uczestniczyc w tym zjezdzie? Jesli tak, napiszcie jak wam sie podobalo? Pozdrowka :]
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Według mnie to sa dni pełne ciepła i tolerancji.Przyjezdzaja ludzie z całego swiata i spiewaja,wielbia Boga.
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Tak Ribanko , tylko, ze ja tam bylam i niestety zauwazylam, ze dla wielu ludzi nie bylo to wielbienie Boga tylko okazja do zabawy i picia... Az przykro to mowic, ale uciekali z kosciola. A to juz prawie dorosli ludzie...
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ja niestety nie byłem. Może na następne do Sydney? Zawsze chciałem pojechać do Australii więc była by okazja :)
 

rutr

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja bylam na Swiatowych dniach mlodziezy w rzymie. To byly najwspanialsze dni mojego zycia.Zadna inna podroz nie byla taka cudowna. BYLO SUPER A moze jest ktos kto bral udzial rowniez w sdm w rzymie???
 

rutr

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
arbusek napisał:
Tak Ribanko , tylko, ze ja tam bylam i niestety zauwazylam, ze dla wielu ludzi nie bylo to wielbienie Boga tylko okazja do zabawy i picia... Az przykro to mowic, ale uciekali z kosciola. A to juz prawie dorosli ludzie...
[snapback]69285[/snapback]​


hej ja bylam i zbawa byla ale naprawde nie mozna niczego zarzucic ludzio z ktorymi bylam,
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów :eek:czko: :) Ja niestety też nie byłam na Światowych Dniach Młodziezy w Koloni..ale od wielu znajomych wiem że było wspaniałe przeżycie :) Jedynym minusem była ta duża odległość ołtarza od zgromadzonych ludzi-nie było tej bliskości z papieżem.Oglądałam to wydarzenie w telewizji-oczywiście nie mozna tego porównac z tym co przezywali Ci co pojechali na te dni do Koloni-ale nawet po oglądaniu mozna było zauważyć tą wspaniałą atmosfere.. :) Pozdrowionka dla wszystkich którzy byli na Dniach młodych i dla tych którzy byli w Koloni nie ciałem ale sercem ;)
 
Do góry