Repertuar muzyczny na weselu

Status
Zamknięty.

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Był już temat o doborze muzyki do 1szego tańca. A do jakiich utworów tak w ogóle byście chcieli tańczyć na swoim weselu ?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja to bym chciała wszystkiego po trochu. Polskich piosenek, ruskich :) trochę r'n'b i murzynów, disco polo, trochę klubowej. Dlatego chyba obstawałabym za Dj'em. On przynajmniej jest w stanie "zagrać" wszystko.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja bym chciała disco polo no i wszystkiego po kolei :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
"Wielka Miłość" – S. Krajewski, "Windą do nieba" – 2+1, "Zostańmy Razem" – Stachursky, "Jeśli tylko chcesz" – Kukiz i Borysewicz, "Hej Sokoły"- biesiadna,
"Baśka" – Wilki, "Zawsze tam gdzie ty"- Lady Pank , Prywatki" – W. Gąssowski, "Cicha woda brzegi rwie", "Bal Wszystkich Świętych" - Budka Suflera,
"Konik na biegunach" – Urszula, "Takie tango" – B. Suflera, "Wspomnienie" – Cz. Niemen, "Chłopaki nie płaczą" – T. Love, "Dady cool" – Boney M, "Bo jestes ty" – K Krawczyk, "Ściernisko" – Golec U Orkiestra, "Wonderfol world" – L Armstrong, "Za młodzi za starzy" – R Rynkowski, "Your my hart" – M. Talking, "Jak się masz kochanie" – Happy End, "Niedziela będzie dla nas", "Jedzie pociąg" – R. Rynkowski, "Jesteś Szalona"- Boys, "Prawy do lewego" – Kajah, "Kochać" – P. Szczepanik, "Pędzą konie po betonie"- Golec U orkiestra, "Zatańczysz jeszcze raz"- K Krawczyk, "Cudownych rodziców mam" – U. Sipińska, "Ale to już było" – M Rodowicz, "Ore ore" – melodia cygańska, "Mój Przyjacielu"- K Krawczyk, "Iść w stronę słońca" – 2+1, "All my loving" – The Beatles, Dary Losu" – R Rynkowski, "Córka rybaka" – R Shubert, "Kapitanskie tango" – Alibabki, "Secret" – L Cohen, "Comon sa va", "Chodź, pomaluj mój świat" – 2+1, "Wróć do mnie" – K Krawczyk, "Do zakochania jeden krok" – A Dąbrowski, "Małgośka" – M. Rodowicz, "Dzień wspomnienie lata" – A Jantar, "Gitan" – Garou, "Znamy się tylko z widzenia" – Trubadurzy, "Cała sala śpiewa z nami" – J Połomski, "Czerwone korale" – Brathanki, "W kinie, w Lublinie kochaj mnie" – Brathanki, "Gdzie ten który powie mi" – Brathanki, "Baw się razem z nami" – Cz. Gitary, "Dozwolone od lat 18-stu" – Cz Gitary, "Przeżyj to sam" - Lombard, "Ładne oczy masz" – Cz. Gitary, "Nie nie nie" – T Love, "Pod papugami" – Cz. Niemen, "Babilon" – Boney M, "Mambo nr 5", "Słodkiego miłego życia" – Kombi, "Hello" – L Richie, "Całuj mnie" – Piersi, "Macho" – Kasa, "Calling" – G Halliwell, "It’s raining man" – G Halliwell, Anna maria z rep. Czerwone Gitary, Autobiografia z rep. Perfect, Autostrada z rep. Dżem, Bailando z rep. Loona, Bo jo Cię kochom z rep. De Press, Bohema z rep. Wilki, Chałupy welcome to z rep. Zbigniew Wodecki, Daj mi tę noc z rep. Bolter, Jedziemy autostopem z rep. Karin Stanek, Jesteś szalona z rep. Boys,
Dziewczyna z klubu Disco - Akcent, Kolorowe jarmarki z rep. Janusz Laskowski, Kombinuj dziewczyno z rep. Leszcze, Konik na biegunach z rep. Urszula,
Ładne oczy z rep. Czerwone Gitary, Makumba z rep. Big Cyc, Mydełko Fa, Nie płacz Ewka z rep. Perfect, Nie zadzieraj nosa z rep. Czerwone Gitary, Rycz mała rycz z rep. Vox, Urke z rep. Wilki, Wszystko czego dziś chcę z rep. Izabela Trojanowska, Zdzisława Sośnicka - Aleja gwiazd, Biały Welon - Seweryn Krajewski, Serca Dwa - Bayer Full, Bratchanki - siebie dam po ślubie, Elektryczne Gitary - Co ty tutaj robisz?, Lady Pank - 7 NIEBO NIENAWIŚCI, Piersi - O Hela !,
Heh więcej nie znalazłem.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
a mnie dobija wiekszosc tych utworow..i jakbym to ja sie miala dobrze bawic to na pewno nie zyczylabym ich sobie...ale to goscie maja sie wyszalec.... no powiedzcie...czy np. piosenka "Córka rybaka" – R Shuberta, jest waszym marzeniem?


ja z gory wiem ze bede sie nudzila na swoim weselu i bede zla....marzy mi sie ono, ale jak sobie pomysle ze bede musiala brac udzial w jakis glupich zabawach i tanczyc do kazdej durnej piosenki to odpadam.....
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja jak będę robić wesele to właśnie nie pod gości tylko dla siebie. bo to ma być mój i mego męża najpiękniejszy dzień w życiu i to my przede wszystkim mamy się dobrze bawić. a jak gościom nie będzie sie podobało to trudno :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
a mnie dobija wiekszosc tych utworow..i jakbym to ja sie miala dobrze bawic to na pewno nie zyczylabym ich sobie...ale to goscie maja sie wyszalec.... no powiedzcie...czy np. piosenka "Córka rybaka" – R Shuberta, jest waszym marzeniem?


ja z gory wiem ze bede sie nudzila na swoim weselu i bede zla....marzy mi sie ono, ale jak sobie pomysle ze bede musiala brac udzial w jakis glupich zabawach i tanczyc do kazdej durnej piosenki to odpadam.....
Wiesz co zza jak się można nudzić na naszym weselu :] Będziemy się bawić, że hej. Ja i tak wyrzuciłem największe badziewia typu majteczki w kropeczki.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Oj wiadomo, że to powinny być szlagiery typu
Małgośka
Dwudziestolatki
Autostop
zwierzenia Ryśka czyli jedzie pociąg
Najwięcej witaminy
Nie bądź taki szybki Bill
no i czywiście- Hej sokoły :D

generalnie tego typu piosenki, nowsze oczywiście też, ale raczej muzyka popularna. nie słucham takiej na co dzień, ale na weselu powinna być raczej taka
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja tez sadze ze wlasnie taka powinna byc muzyka...no ale co bede ukrywac ze to nie moje czasy...
co do zabawy...jakby wszyscy mieli sie bawic przy tym co ja lubie to to bylaby stypa a nie wesele.... zreszta ja bym juz kolo polnocy odlatywala.. najchetniej z czera:p a tu do rana trza siedziec..

czera...ja ci dam majteczki w kropeczki!!!

:p
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja to akurat słucham wszystkiego, tak samo jak mój luby :) ale nie chciałabym żeby na moim weselu leciały same stare kawałki z czasów naszych rodziców. o nie nie. jeśli ślub będę brała z moim obecnym chłopakiem (z tym nigdy nie wiadomo) to goście będą głownie młodzi więc nie ma co zamulać ze starymi kawałkami :]

ja to rozmawiałam z moim chłopakiem i będziemy starać się tak zrobić żeby od razu następnego ranka po weselu wsiąść w samolot i zaliczyć tydzień podróży poślubnej :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Czera, ale się napracowałeś. jestem pod wrażeniem :p
E tam pochodziłem po stronach kapel i zobaczyłem co mają do zaoferowania. Sam byłem ciekaw co mnie czeka. O dziwo większość utworów kojażyłem.
Wiecie czego nie chcę na swoim weselu ? Jakichś kaczuszek, czy czegoś takiego. Zawsze gdy to widziałem miałem wrażenie, że to dla debili.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
te co czera dałeś większość mi odpowiada :D
a co do kaczuszek to wybawić się i pośmiać można na całego :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
powinno być wszystkiego po trochu czyli jakieś starocie dla rodziców, dziadków, ciotek itd i coś na czasie dla młodych ludzi żeby każdy był zadowolony :)
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Oj wbrew pozorom młodzi tez się bardzo dobrze bawią przy starszej muzyce. Często jak jestem na imprezie i średnio się ludzie bawią to wystarczy np puścić coś w stylu "let's twist again" i od razu się ludzie rozkrecają i mało że bawią, oni szaleją :D Na weselu tym bardziej.
Kaczuszki sa idiotyczne, ale zabawne, trzeba podchodzić do tego z dystansem.
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
U mnie w rodzince na weselach nigdy nie brakuje tych mruga.gif
1)Big Cyc -Rudy sie żeni
2)Kancelaria - Zabiorę cię właśnie tam
3)D-Bomb - zielony kapelusz
4)D-Bomb - O Ela Ela
5)Akcent - Pszczółka Maja
6)Bayer Full - Blondyneczka
7)Video - Ide na plaze
8)Stachurski - Z kazdym twym oddechem
9)Kanikuły
10)Adam - Chciałbym Ci powiedzieć
11)Piersi - Całuj Mnie
12)Idziemy na jednego
13)Kaczkuszki
14)Bolter - Daj mi tę noc
15)Boys - Jesteś szalona
16)Boys - Kochana uwierz mi
17)Clasic - Hej czy Ty wiesz
18)Clasic - Jesteś wielkim spełnieniem
19)Czarno Czarni - Nogi
20)D Bomb - Daj mi ciało
21)D-Bomb - Jak ty na imie masz
22)Milano - Bara Bara
23)Weekend - Najarana Anka
24)Viper - Impreza
25)Toples - Zdejmij ubranie
26)Toples - Straciłaś cnote
27)Lato, lato wszedzie
28)Wilki - Baśka
29)Wilki - Bohema
30)Milano - Osiemnastka
31)Łzy - Agnieszka juz tu nie mieszka
32)Bolter Band - Daj mi tę noc
33)Sumptuastic - Dla ciebie
34)Sumptuastik- Kołysanka
35)Sumptuastic - Za jeden usmiech Twój
36)Mydełko Fa
37)Top One - Bliska moim myślom
38)Ivan i Delfin - Jej Czarne oczy
39)Monika Brodka - Żona miałam byc
40)Feel- Jak anioła głos
41)Żaba z mozambiku
42)Kankan
43)Perfect - Nie płacz Ewka
44)Elektryczne gitary - To juz jest koniec
45)Baju baju
46)Blue Cafe - Do nieba do piekła
47)Ryszard Rynkowski - Jedzie pociąg z daleka
48)Urszula - Konik na biegunach
49)Big Cyc - Makumba
50)Kayah - Prawy do lewego
51)Helena Majdaniec - Rudy rydz
52)Serduszko puka
53)Kombi - Słodkiego miłego życia
54)Brathanki - W kinie w Lublinie
55)Chubby Checker - Let's Twist Again
56)Kombi -Każde pokolenie
57)Monika Słonina - Czerwone korale
58)Ozone - Numa numa
59)Lody na patyku
60)Stachurski - Jestes moim przeznaczeniem
61)Iza Trojanowska - Wszystko czego dziś chce
62)Big Cyc - Facet to świnia

Mam nadzieje, że odpowiadaja ja się do nich przyzwyczaiłam jezyk.gif

Przynajmniej się dobrze do nich tańczy mruga.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry