Przyczyna różnych dziwnych chorób czyli kto nas eksterminuje ?

Waldemar2

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zarejestrowałem się tutaj bo chcę poruszyć bardzo ważną sprawę. Otóż jesteście w stanie sobie wyobrazić, że to g*wienko lichwiarsko-syjonistyczne bawi się w naszą eksterminację ? Nie chodzi mi o te pseudo lekarstwa produkowane przez te wszystkie syjonistyczne koncerny farmaceutyczne ani o ogólną sytuację służby zdrowia czy traktowanie pacjentów. Ale o to, że strzelają do nas laserem na podczerwień, czyli wiązką całkowicie niewidoczną, za pomocą satelity geostacjonarnego. Tym samym powodują wiele groźnych chorób i zgonów. Ludzie szukają bezskutecznie porad lekarskich, diagnozy, lekarstwa a nie znają przyczyn swych dolegliwości. W szczególności narażone są osoby aktywne politycznie, niezgadzające się z systemem a także będące na państwowych świadczeniach. Ci, którzy nam to robią są arcywredni i perfidni. To, co pierwotnie miało służyć do zwalczania rakiet służy dziś do zwalczania opozycji i wszystkich osobników problematycznych. Jesteśmy ich niewolnikami, żyjemy w nowym holokauście, z użyciem nowych technologii. Wiązka tego lasera jest na tyle umiarkowana, że wchodzi bezboleśnie a daje o sobie znać po pewnym czasie i ludzie tego nie kojarzą. Później zapadają na różne choroby, na które są podatni choćby ze względów genetycznych. Szykuję właśnie film na Yt ale na szybko obejrzyjcie sobie galerię moich zdjęć dokumentujących to co piszę. Gdzie widać oparzenia na skórze, wyglądające jak krosty, alergia czy co tam jeszcze. Podobne ślady na oknach, przestrzelone owoce i wyprażone drzewa i rośliny w moim ogródku. Poczytajcie też moje komentarze do tych zdjęć. /chomikuj.pl/joker_king/Galeria/grafiki+i+zdj*c4*99cia/fotki+r*c3*b3*c5*bcne/2014/zwalczanie+opozycji+laserem
Strzelają w oczy, naświetlają opłucną, węzły chłonne, praktycznie całe ciało.

Linki coś tu nie wchodzą więc do powyższego należy na początku dodać hatetepe:/
 
Do góry