Proszę o pomoc

Status
Zamknięty.

Janusz65

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dla was może wydawać się to łatwe, ale mnie skierowali do szkoły po 26latach czarna magia. Prosiłbym o wykonanie tych zadań.


05112011105.jpg
 

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
1. 1.png

Pierwsze masz - jak będę miał czas, to zrobię pozostałe. :)

2. 2.png

3. 3.png

4. 4.png

5. 5.png

6. 6.png

Gotowe! :)
 

Janusz65

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziękuje bardzo zostało mi jeszcze sporo zadań do zrobienia . Będę wdzięczny za zrobienie chociaż części z nich .

Zadania do wykonania są zaznaczone numerami 1-16



Uploaded with ImageShack.us
 

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
Dziękuje bardzo zostało mi jeszcze sporo zadań do zrobienia . Będę wdzięczny za zrobienie chociaż części z nich .

Zadania do wykonania są zaznaczone numerami 1-16

Jak będę miał jeszcze trochę czasu to zrobię parę i wstawię w ten post. :) Na dziś może dość. :p
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Janusz, wiem, iż po tylu latach powrót może być trudny. Jednak może lepiej by było, gdybyś spróbował zrozumieć o co chodzi w tych zadaniach, Oczywiście pomożemy Ci w tej kwestii :)
Pamiętaj o kolejności wykonywania działań (czyli najpierw potęgowanie/pierwiastkowanie, potem mnożenie/dzielenie i na końcu dodawanie/odejmowanie. Oczywiście musisz też wiedzieć, iż nawiasy zmieniają kolejność wykonywania działań. To one wówczas nadają priorytet.

Pamiętasz jak się mnożyło/dzieliło oraz dodawało/odejmowało ułamki. Sądzę, iż podanie gotowca niewiele Ci da, jeśli nie będziesz rozumieć, o co w tych zadaniach chodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry