Promieniowanie z łękotki?

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witam
2 lata temu byłem u lekarza bo bolało mnie ścięgno z tyłu za kolanem...Poszedłem na rehabilitację (prądy,maści)pomogło na chwilę...
Póżniej poszedłem na usg ścięgna i lekarz nic nie widział na monitorze,mówił tylko że jest troche okruszona łękotka i może z tego promieniować na ściegno.
Teraz boli mnie to ścięgno przy wysiłku fizycznym...
Czy może to być przez łękotkę?Jak to mogę wyleczyć i czy w ogóle mogę?...
 

Washi

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam
2 lata temu byłem u lekarza bo bolało mnie ścięgno z tyłu za kolanem...Poszedłem na rehabilitację (prądy,maści)pomogło na chwilę...
Póżniej poszedłem na usg ścięgna i lekarz nic nie widział na monitorze,mówił tylko że jest troche okruszona łękotka i może z tego promieniować na ściegno.
Teraz boli mnie to ścięgno przy wysiłku fizycznym...
Czy może to być przez łękotkę?Jak to mogę wyleczyć i czy w ogóle mogę?...


Sadze że z tym problemem i pytaniem powinieneś udac sie jeszcze raz do lekarza i powiedziec mu w czym rzecz, bo to on po obejrzeniu i zdiagnozowaniu będzie potrafił najlepiej pomóc. Aczkolwiek ja jak mnie kiedyś bolały scięgna po przetrenowaniu ( zbytnio sie rozciągałem ) ale zwykle przechodziło po kilku dniach a jak nie to je lekko naciągałem. Ale nie wiem czy Tobie to też można polecic bo jak to jest faktycznie od łękotki? Jednak lekko zawsze możesz spróbowac. No i najwazniejsza rozgrzewka.
Głowa do góry napewno Ci to przejdzie lecz pamietaj że najlepszym wyjsciem jest udac sie jeszcze raz do lekarza i jeszcze raz szczegółowo wyjaśnic co Ci dolega.

Pozdrawiam Washi
 
Do góry