Problem z nagrywaniem

Masteruzi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema, mam pare problemów. Przedstwwie to tak, mam majka AZUSA LS-21 dynamic imp600, karte dźwiękową Realtek hd.Chce nagrywać hiphop na swoim kompie, myśle o zrobieniu wygłuszonego pomieszczenia, wtedy tez zakupie jakis sprzęd i lepszą karte dźwiękową. do tego jednak jeszcze chwila. Jezeli chodzi o nagrwanie jestem zielony. Nie mam pojęcia o programach itp, czytam, szukam itp ale to nie zastąpi mi kogos kto moglby mi pomoc bo sam nie ogarniam. Nagrywam w Cool edit pro i teraz tak, po pierwsze nagrywa mi sie tylko na lewej ścieżce, a po 2 słychac szum od mikrofonu. Pytania są takie, jak mam zrobić żeby w CE nagrywało mi na obu scieżkach ( dodam że czytałem że trzeba ustawić program na nagrywanie mono, nie mam pojecia jak to zrobic), oraz jak zlikwidować szum, czy to kwestia majka? karty? programu? czy da rade jakos nad tym zapanować. Pozatym byłbym wdzięczny gdyby ktos dał mi jakies podstawowe tipsy jak nagrywac w tym programie pod bit. wszystko co jest oczywiste dla was, a już mniej dla mnie;/ z góry dzięki wszystkim za zainteresowanie. pzdr
 
Do góry