Problem Help!

badman18

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
mam taki problem ze po dluzszych zabawach z dziewczyna bez stosunku i wytrysku, bola mnie jadra(tak mi sie wydaje albo bol promieniuje :/ ) czy jest to czyms spowodowane, na codzien nie mam zadnych problemow! dzieje sie tak tylko przy dluzszej zabawie czy mam sie bac????
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Pewnie jest się czego bać, bebok przyjdzie i Cię weźmie :D Uciekaj !!

Tak na serio, idź do lekarza
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Bolą Cię najprawdopodobniej dlatego, że nie ma wytrysku. Jądra i cały układ moczowo - rozrodczy po dłuższych "zabawach" też się męczy i w końcu chcałby już odpocząć a że nie ma finalnego aktu (wytrysk) to daję w ten a nie inny sposób wyraz swojemu zmęczeniu. Spróbuj po porstu mieć wytrysk i zobacz czy po także Cię boli. Jeżeli tak to przyczyna może leżeć gdzie indziej. Jakby nie było u każdego jest inny układ więc u niektórych po kilkuminutowych pieszczotach zacznie się ból a u innych można i godzinę "męczyć" i nic.
 

badman18

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
dzieki za info
tez tak sadzilem ale kto pyta nie bladzi :D a co do zabaw to trwaly ok. 2h
bo jadra mialem uczucie jakby byly nabrzmiale(spuchniete) chodzenie sprawialo bol
dopiero po wytrysku bol po ok 15 min znikl i luz... :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, wlasnie wyobrazilem sobie sytuacje czy wolalbym zyc z wiecznym bolem jąder czy bez jader ... wieczny ból to w sumie całkiem nie zła opcja :D
 
Do góry