Próbki - namiary na firmy

monmad

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam,

zaczynam dopiero moją przygode z próbkami i napiszcie mi co trzeba zrobić aby otrzymać te słodycze ponieważ zarejestrowałam sie na ich stronie i mam 100 punktów i co dalej.
A jesli chodzi o próbki kosmetyków to czy wy po prostu piszecie maile do tych firm z prośbą o przysłanie próbek?
pozdrawiam
 

olbrzym

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
322
Punkty reakcji
1
Można na stronie Vizir i Blenda med wgrac ich produkty
Patrz stopka!
 

askka111

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam was. Jestem nowa i narazie nie mam zbyt wielu paczek od listonosza. Raczej standard, jak wy to robicie, ze znajdujecie te adresy??? Czy jest taka możliwość żebym dostała od was jakieś stronki z próbkami, notesami, długopisami i innymi gadadzetami, w zamian moge klikac na wasze linki w roznych konkursach w ktorych bierzecie udzial. sama moge wam polecic jeszcze konkurs winiary, bo nie widzialam zeby gdzies na stronce sie powtorzyl
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Usta-Usta.pl - zrzeszamy osoby, które testują i poznają produkty. Którzy lubią nowości i ciekawostki.
Właśnie skończył się konkurs, gdzie do wygrania były ekskluzywne masaże i peelingi w gabinecie DER-MED.
Jednak akcja z testowaniem programu antywirusowego nadal trwa - do wygrania pełny pakiet programu.
Testujemy także beznikotynową tabakę - nowość.
Tydzień temu zapraszaliśmy na koncert Sonique, gdzie Agenci Usta-Usta mieli możliwość wejścia za darmo ze statusem VIPa! :) Zdjęcia z imprezy po zarejestrowaniu się w programie.

Zapraszam. Wiele firm, wiele produktów do testowania.
Z chęcią pomogę na każdym etapie waszej aktywności w akcji oraz w wypełnianiu raportu
pozdrawiam i zapraszam.
 
Do góry