Prędkośc Neta Za Granicą.

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Konkret jak mają sie prędkości internetu za granicami polski. Chodzi głównie o zachód no i oczywiscie internet za wielką wodą. Jakby ktoś sie orientował to prosze o info, bo sam jestem bardzo ciekaw. Takie pytanie naszło mnie po podsłuchaniu rozmowy na temat neostrady mojej mamy z panem z j..(kochanego) tp. Wychodzi coś kolo 71zł za 1mb przy umowie na 2 lata (po^^kopało).
 

Amelek

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdańsk
Konkret jak mają sie prędkości internetu za granicami polski. Chodzi głównie o zachód no i oczywiscie internet za wielką wodą. Jakby ktoś sie orientował to prosze o info, bo sam jestem bardzo ciekaw. Takie pytanie naszło mnie po podsłuchaniu rozmowy na temat neostrady mojej mamy z panem z j..(kochanego) tp. Wychodzi coś kolo 71zł za 1mb przy umowie na 2 lata (po^^kopało).

Co ci tu powiedziec moge ;) zalezy od kraju rozne sa tam ceny za internet jak wiesz to u nich max net do kupienia to 70mb i niektorzy maja ale po co taki duzy ? ;]

Wyjasnie - upload ( Bardzo duzo osob na tym zarabia ) sprzedajac np. nie legalne ipb ;)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No chodzi mi o dowolne kreje byle na zachodzie. Najlepiej jak bys mugł podac kraj predkosc (taka optymalna na dany kraj) i ewentualnie cene(choc ta nie gra roli)
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Podobno w USA net 124 kb/s jest za darmoche. Zakladajac sobie telefon domowy dostaje sie (podobno) modem i masz neta 124. Za szybsze predkosci trzeba placic <_< .
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Ja wiem sporo jaki net we Francji bo mieszka tam moja rodzina jak byłem u nich to korzystałem z neta 24mbps za 29,90 euro za m-c z tym,że dodają jeszcze telefon+TV ok 50 programów.

Za samo podłączenie do sieci bez telewizji i telefonu z prędkością 24mbps z uploadem do 2mb kosztuje 14,90euro/m-c <marzyciel>

Ktoś nie wierzy proszę tutaj:
http://rejoignez.club-internet.fr/haut_debit/

Ale po co mieć takiego neta skoro można te 2mb za 8€/m-c płacić nie?
Dla takiego przeciętnie zarabiającego francuza(~1200€/m-c) to opłaty za taki net to pikuś ...

Nieźle nie?
Ja myślę,że tak
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
71 zł za 1mb :) no to ladnie sie dales ze tak powiem zrobic w ch... :) ja plaec w tpsa za 1 mb 28i umowa na trzy lata :) a jak jest w innych krajach to jasne ze jest lepiej ale wezcie pod uwage ze takie kraje moga sobie pozwolic na takie predkosci poniewaz tam jest bardziej rozwinieta infrastruktura telekomunikacyjna :). Za dwa trzy lata sytuacja w naszym kraju bedzie moze nie taka sama jak tam ale napewno bardzo podobna poniewaz zaczyna sie rozdzic konkurencja na tym rynku.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja jeszcze jestem na 320 (czy jakos tak) ale to ty bedziesz miał ładna lipe jak za rok wprowadza 5mb za 50 zł :p.

NIENAWIDZE TP
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
ja od stycznia bede mial neta 6 mb za 30 euro, ( Niemcy )

do teo telefon, za darmo do niemiec i telewizja
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Szczerze to powiem tak :) mysle ze 1mb na uzytki takie domowe typu sciaganie przegladanie stron to w zupełnosci wystarczy, wieksze transfery to przydaja sie dla ludzi ktorzy sami maja na swoim kompie serwer :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Tak ale jak ktoś gra w gry np call of duty to przy wiekszych predkosciach mozna postawic server na jakies rozgrywki klanowe albo cos
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
przy potrzebnych do dzialania servera wymogach np na 20 osob
to i na necie typu 256 kb/s uploadu podzialsz
wazniejsze bedzie zebys mial zewn ip (nie lan) i jakosc pinga zeby ludzi nie lagowalo...
 
Do góry