prawo jazdy w krakowie

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Moje pytanie kieruję do wszystkich, którzy zdają prawo jazdy w Krakowie. Jak wam idzie? Ja się dopiero rozglądam i zaczynam się bać, bo nic tylko słyszę jak to oblewają na egzaminach. Szukam jakiegoś fajnego ośrodka, żeby się nauczyć w miłej atmosferze. Natrafiłam na ofertę szkoły Adrena - L - ina i tam mają kurs juz za 999 złotych plus jakieś bonusy. I stąd moje pytanie, czy ktoś był w tej szkole i może powiedzieć coś więcej? Bo ta cena jest naprawdę super, a z racji, że mam ograniczone fundusze i prawo jazdy to dość droga impreza sama w sobie to bardzo byłoby fajnie, jakby instruktorzy byli tam spoko. Ktoś mi pomoże jakąś poradą? Będę wdzięczna :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Kojarzę tę szkołę, bo znajomy był u nich na jeździe. A jeśli chodzi o te bonusy, to jak będziesz się zapisywać, to weź ze sobą koleżankę albo kolegę, żeby się z tobą zapisali, dostaniesz zniżkę 100 złotych :) A na egzaminach jak będą chcieli to i tak cię uleją :/ Ale nie powinnaś dawać im powodów :p będzie łatwiej :D
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja się szkoliłem w JUMA. Jestem zadowolony. No ludzie oblewają. Ale nie ma co się stresować bo trzeba dobrze trafić. Trzeba trafić na dobrego człowieka i najlepiej rano bo wtedy są wyluzowani, a nie jak o 12-13 już tylko myślą by skończyć tą pracę i iść do domu. Wtedy nie polecam zdawania egzaminu, lecz przecież nie jest wykluczone, że trafisz na spoko kolesia i zdasz :sexy:
 
Do góry