Potrzebuję Waszej porady.

Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Muszę się znowu przeprowadzić. Mam do wyboru dwa mieszkania. I nie wiem które wybrać.


Mieszkanie nr 1

Znajduję się na poddaszu. Wejście do niego jest prosto z dworu (coś jak w hamerykańskich motelach). Ma jeden duży pokój, osobną kuchnie i małą łazienkę z prysznicem. Długi i wąski przedpokój. I duży taras.

Mieszkanie nr 2

Znajduję się w piwnicy.Do mieszkania wchodzi się przez korytarz. Ma jeden mały pokój i kuchnie z salonem, duży przedpokój i dużą łazienkę z wanną. Ale tylko jedno okno...

Do jutra się muszę zdecydować :pokrecony:
 
M

MacaN

Guest
Ja spodiewasz się wojny to bierz w piwnicy, bezpieczniej, a jak nie to bierz to bliżej nieba.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja bym wzięła to na poddaszu, wydaje się być bardziej przytulne :)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Dziękuję bardzo pomogliście mi w podjęciu decyzji. :) Wezmę to na poddaszu.


Temat można zamknąć.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Pincerka napisał:
Muszę się znowu przeprowadzić. Mam do wyboru dwa mieszkania. I nie wiem które wybrać.


Mieszkanie nr 1

Znajduję się na poddaszu. Wejście do niego jest prosto z dworu (coś jak w hamerykańskich motelach). Ma jeden duży pokój, osobną kuchnie i małą łazienkę z prysznicem. Długi i wąski przedpokój. I duży taras.

Mieszkanie nr 2

Znajduję się w piwnicy.Do mieszkania wchodzi się przez korytarz. Ma jeden mały pokój i kuchnie z salonem, duży przedpokój i dużą łazienkę z wanną. Ale tylko jedno okno...

Do jutra się muszę zdecydować :pokrecony:
Jeżeli o mnie chodzi to brałabym to na poddaszu. zawsze marzyłam o mieszkaniu na poddaszu....
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nowoczesny przedpokój z siedziskiem to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć funkcjonalność z elegancją we wnętrzu swojego domu. Projektując taki przedpokój, warto skupić się na minimalistycznym designie, zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz praktycznych rozwiązań organizacyjnych. Kluczowym elementem nowoczesnego przedpokoju jest minimalizm. Ściany w neutralnych kolorach, takich jak biel, szarość lub odcienie beżu, stworzą neutralną bazę, która pozwoli na eksponowanie innych elementów wystroju. Centralnym punktem przedpokoju może być nowoczesne siedzisko, na przykład ławka z minimalistycznym drewnianym lub metalowym stelażem oraz tapicerką w stonowanym kolorze. Taka ławka nie tylko będzie praktycznym miejscem do zdejmowania i zakładania obuwia, ale również dodatkowym elementem dekoracyjnym. https://kludo.pl/blog/news/nowoczesny-przedpokoj-z-siedziskiem-aranzacje-z-produktami-kludo
 
Do góry