Potrzebna porada od zaraz:)

Madziula95

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam !
Mam pewien problem dotyczący chłopaka który mi się podoba. Nie rozumiem jego postępowania. Znamy sie ponad rok czasu,spotykaliśmy sie. Sprawa wygląda tak ze chce sie ze mną spotkać mimo że ma dziewczynę. Komentuje moje prawie zdjęcia i prawi komplementy. Jeżeli miałby dziewczyne to raczej powinien ją dopieszczać miłymi słówkami a nie mnie,chyba że jest ślepa i tego nie widzi. A co do dziewczyny nie znam jej i nie wiem czy ona w ogóle istnieje. Już raz okłamał mnie że wyjezdza do Niemiec,choć wcale tam nie był.. wygadał się kiedy poszliśmy razem na spacer.
Co mam o tym myśleć? Czy warto zawracać sobie nim głowe? Nie jest mi obojętny,ale dziwnie czuje sie z myślą ,że jednak kogoś ma.. Na spotkania nigdy go nie nakręcałam to on przejmował inicjatywę.. podobnie z rozmową,nigdy nie odzywałam się pierwsza.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Czesc , poprostu zalezy Mu tylko na tym zeby dostac sie do twoich majtek . Skacze z kwiatka na kwiatek bo Mu sie dziewczyna znudzila. Odpusci sobie go , chyba ze zalezy ci tylko na seksie. Po mesku , przeleci cie i zostawi.Znajdz sobie porzadnego faceta , a jak chcesz zrobic Mu kolo D.. To powiedz jego dziewczyne ze podrywa inne i bedzie mial lekki problem. Pozdrawiam
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Według mnie, powinnaś z nim szczerze porozmawiać i zapytać się wprost kim dla niego jesteś i czy zamierza on dalej być z tą dziewczyną? Jeśli powie ci tak to daj sobie spokuj, a jeśli masz obawy co do tego to zapytaj się go prosto z mostu jeśli będzie się motał, długo nie odp zresztą powinnaś wuczuć kiedy kłamie to wtedy po prostu podziękuj mu za znaomość. Jak raz Cię okłamał to może to zrobić drugi raz, zreszrą po co cię kłamał z tym wyjazdem. Facet się troche zachowuje jakby się bawił i tobą i tą dziewczyną troche to wygląda jakby działał na swa fronty. Postaw się i powiedz by się wkońcu określił, bo jest z inna spotyka się z tobą troche to dziwne.
 

Madziula95

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
pluto18 napisał:
Czesc , poprostu zalezy Mu tylko na tym zeby dostac sie do twoich majtek . Skacze z kwiatka na kwiatek bo Mu sie dziewczyna znudzila. Odpusci sobie go , chyba ze zalezy ci tylko na seksie. Po mesku , przeleci cie i zostawi.Znajdz sobie porzadnego faceta , a jak chcesz zrobic Mu kolo D.. To powiedz jego dziewczyne ze podrywa inne i bedzie mial lekki problem
Nie znam jego dziewczyny jak już wcześniej wspomniałam.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Odpusc sobie typka w takim razie , wiem co mowie :) chce tylko zaliczyc nowa dziewczyne.
 

Madziula95

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
pluto18 napisał:
Odpusc sobie typka w takim razie , wiem co mowie :) chce tylko zaliczyc nowa dziewczyne.
Nie bronie mu mieć dziewczyny,ale wkurza mnie takie postępowanie,jestem przekonana ,że by jej o tym nie powiedział..bo co powiedziałby jej ... ej ide z koleżanką na spacer?

JoannaMila napisał:
Według mnie, powinnaś z nim szczerze porozmawiać i zapytać się wprost kim dla niego jesteś i czy zamierza on dalej być z tą dziewczyną? Jeśli powie ci tak to daj sobie spokuj, a jeśli masz obawy co do tego to zapytaj się go prosto z mostu jeśli będzie się motał, długo nie odp zresztą powinnaś wuczuć kiedy kłamie to wtedy po prostu podziękuj mu za znaomość. Jak raz Cię okłamał to może to zrobić drugi raz, zreszrą po co cię kłamał z tym wyjazdem. Facet się troche zachowuje jakby się bawił i tobą i tą dziewczyną troche to wygląda jakby działał na swa fronty. Postaw się i powiedz by się wkońcu określił, bo jest z inna spotyka się z tobą troche to dziwne.
Bardzo dziwne.. nie rozumiem po co to robi.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
A ja rozumiem po co odpowiedz jest prosta i przykra facet zarówno tobą jak i tamtą dziewczyną po prostu się bawi i to wszystko. Z tobą może się spotkać po gadać wysłuchasz, mile spędzi czas, a z tamtą robi to samo. Jemu jest tak wygodnie i juz i według mnie nie powinnaś sobie mówić, że mu zależy bo jakby mu zależało to by zerwał z tamtą dziewczyną i pokazał ci, że mu zależy na tobie. Nie ma zerwę wtedy kiedy bedzie dobry moment, bo jeśli ci to facet powie i nie załatwi tego z tamtą dziewczyną, to będzie to odkładał na potem. Zawsze bo nie ma dobrego momentu na zerwanie, zawsze każdy moment w takiej sytuacji jest zły. A ty musisz sama sobie odpowiedzieć czy chcesz się wiązać z osobą która raz cię oklamała.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Jak wyzej , bawi sie i to niezle przy tym.
 

Madziula95

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
JoannaMila napisał:
A ja rozumiem po co odpowiedz jest prosta i przykra facet zarówno tobą jak i tamtą dziewczyną po prostu się bawi i to wszystko. Z tobą może się spotkać po gadać wysłuchasz, mile spędzi czas, a z tamtą robi to samo. Jemu jest tak wygodnie i juz i według mnie nie powinnaś sobie mówić, że mu zależy bo jakby mu zależało to by zerwał z tamtą dziewczyną i pokazał ci, że mu zależy na tobie. Nie ma zerwę wtedy kiedy bedzie dobry moment, bo jeśli ci to facet powie i nie załatwi tego z tamtą dziewczyną, to będzie to odkładał na potem. Zawsze bo nie ma dobrego momentu na zerwanie, zawsze każdy moment w takiej sytuacji jest zły. A ty musisz sama sobie odpowiedzieć czy chcesz się wiązać z osobą która raz cię oklamała.
Okłamał,ale przyznał sie.. na moje pytanie po co to robi odpowiedź brzmiała: a czy to ważne?? Gość zagadka.. Tak samo dziwna sprawa z tą panną. Jeżeli ją ma powinien się jej trzymać,a nie w głowie spotkania.. myślalam ze jak z kimś bedzie kontakt sie urwie,może nie rozmawiamy tyle co wcześniej,ograniczył sie ale nadrabia czymś innym.

pluto18 napisał:
Jak wyzej , bawi sie i to niezle przy tym.
Może też powinnam ;D
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
mozesz sprobowac jak masz doswiadzczenie :) typ nie warty swieczki .. Jak chcesz sie pobawic nim to pobiecuj Mu cos itd a pozniej go olej
 

Madziula95

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
pluto18 napisał:
mozesz sprobowac jak masz doswiadzczenie :) typ nie warty swieczki .. Jak chcesz sie pobawic nim to pobiecuj Mu cos itd a pozniej go olej
Zawsze jakaś opcja :D
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Kiedys tak zalatwilem moja juz byla.. Po upojnej nocy zostawilem kartke :chyba nie myslalas ze zostane na sniadanie
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Tak bylo , polecam . Dobra lece biegac bo mnie noc zastanie xD
 
Do góry