Pomoc?

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Nie znalazłam takiego tematu więc chyba się nie powtarzam:]...szukam pomocy do tego aby....schudnąć. Jak z doświadczenia wiem, raźniej zawsze lepiej :) Czy jest ktoś chętny do wytrwania w tym wysiłku? ;)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ooo to ja się do Ciebie dołanczam ;)
tzn. ja już ponad 3 tygodnie na diecie...:p
na diecie - za dużo powiedziane :p nie jem słodyczy , tłustych żeczy , kolacje max o 18 :p
no i ćwicze oczywiscie :p ;)
Jak narazie schudłam 3 kg :p czyli ok. 1 kg na tydzien...:D
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
o jak fajnie :] ja kolacje jem tak do 20 (inaczej nie dam rady bo tak o 20 najwczesniej wracam do domu, ale od dzis kolacje niore w torbe:D) cwiczenia rano 40 brzuszkow wieczorem 100 brzuszkow + 15 minut solidnego cwiczenia, slodycze...mmmm.....co 2 dzień pozniej co 3 i da :bag: lej juz chyba nie zejde:p :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
 

editt

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Kolezanko ja juz schudlam ale dalej chudne bo mam na to bardzo dobry sposob
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
a jaki? :D nie badz taka tajemnicza ;) ja musze ale to musze schudnac...tylko że rozsadnie by sie przydalo ale juz widze skromniutkie efekty mojego poczynania:)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
najlepsza jest matoda ŻM
co tłumaczy sie mniej więcej tak: Żryj Mniej

pozdr. K-x


Taki młody a taki głupi....bardzo się cieszę że jesteś taki idealny, doskonały ale przy tym nie musisz obrażać innych którzy zostali stworzeni mniej perfekcyjnymi. Przykro mi i to bardzo, że jestem gorsza od Ciebie. Ale dochodze do wniosku że to przez takich "mężczyzn"(nie uwłaczając tym prawdziwym) nam, kobietom jest gożej . Wam wydaje się że jesteście pępkami świata, przystojni, inteligentni i co nie tylko! Piep**** bożyszcze! :grymasi: :zly: :zly: :mlotkiemgo: :zdegustowany:
 
Do góry