Pokaz slajdów w wygaszaczu ekranu.

Status
Zamknięty.

scasca

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam.

Z góry mówię że za bardzo nie znam się na komputerach i za bardzo nie interesuje mnie to.
Chciałem tylko zapytać jak i w jakim programie zrobić pokaz slajdów ze zdjęciami iż ostatnio byłem u siostry i miała na wygaszaczu ekranu w kompie pokaz slajdów ze zdjęciami i co kilka sekund zdjęcie się zmieniało. z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jeżeli chcesz mieć taki sam wygaszacz ekranu to po prostu klikasz prawym na ekranie, Właściwości, przechodzisz na Wygaszacz Ekranu i musisz ustawić o ile pamiętam własną kompozycję, w której wybierasz katalog ze zdjęciami, które mają być wyświetlane. Teraz dokładnie nie powiem, chyba, że masz Win7. Ale mniej więcej tak uzyskiwało się wygaszacz ze swoich zdjęć.
Natomiast jeżeli chcesz zrobić prezentacje (pokaz slajdów) to program PowerPoint (jeżeli masz Office) albo Impress (jeżeli masz OpenOffice). Ewentualnie możesz zrobić też filmik za pomocą Movie Makera. Tam po prostu w programie dodajesz zdjęcia jakie chcesz mieć i ustawiasz ich czas wyświetlania. Efekty będą prawie identyczne.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zamykam, a user @YaCeQ odpracował tym samym ostrzeżenie. :)

2cok685.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry