POE(Projekt Ostry Emade)- Szum rodzi Hałas

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Czy słyszeliście nowy projekt Ostrego i Emada ??? Co o nim sądzicie ???

[ Dodano: 5 Lipiec 05, 18:45 ]
Co to nikt nie słyszał ??
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
polio, ja nie słyszałem :D :D Ale ściąga mi sie już e Mule ;)
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Co mysle na temat tego projektu??
Hmmm
Spodziewałem sie szczerze mówiąc czego innego! Choć już od dawna Ostry kombinuje z tym jezem.
Brakuje mi melodyjności podkładów. Większość podkładów bazuje na jezzowym stylu i elektronicznych suchych brzmieniach!!
Najbardziej podoba mi sie z tej płyty "Zielony Parlament"

POZDRO
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiesz przed wyjściem POE suchałem kilka produkji z udziałem ostrego byłem mile zaskoczony zmianą stylu rymowania ostrego (coś w stylu Tabsco) tego właśnie brakuje mi !!! nie zabardzo odpowiadaja mi te jego eksperymenty z jezzem!!!

Pozdro
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Jestem świeżo po przesłuchaniu płytki i na początku miałem zamiar oceniać tą płytkę na podstawie ostatniego albumu ostrego - jazzurekcja ale po przesłuchaniu wszystkich kawałków stwierdzięłm że się nie da, bo ta płytka prezentuje zupełnie inny rap. Ogólnie płytkę przyjemnie się słucha, choć są kawałki do których nie będe wracał, w niektórych przeszkadza mi po prostu moim zdaniem przesadzone dźwięki elektryczne, po prostu troszeczkę ich za dużo... Jak na mnie najlepsze są: nadzieja we krwi, raj młodocianych bogów, gdy mam dyszkę (ten kawałek chyba jeden z nieweilu, który nawiązuje w sposobie rapowania do Jazzurekcji...), Strach też jest całkiem fajny kawałek, to ja mam flow- musiałbym dokłądniej posłuchać bo mam mieszane uczucia do tego kawałka...
Ogólnie powiem że płytka im bliżej do końca tym bardziej mi się podoba i ogólnie prezentuje poziom...
 

ragashow

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pamiętacie "Tabasco" to był Ostr to był hip hop, moim zdaniem to "Szum rodzi hałas" najgorsza płyta Ostrego.
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Może i najgorsza, ale każda płyta Ostrego prezentuje wysoki poziom.
 
Do góry