Poczta polska!

poczta polska to zlodzieje naszych przesylek??

  • tak

    Votes: 15 78,9%
  • nie

    Votes: 4 21,1%

  • Total voters
    19
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Do mnie nie dotarła paczka z zestawem z polaru na jakieś 200zł...
Cóż, zima idzie, chyba zimno na sortowni jest...
 

Barthez

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
Nie zginęło mi nic.
A dla Was rada jak wysyłacie prezenty albo przedmioty wartościowe to paczka wartościowa!
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Tak może być, ale większość rzeczy które nie dochodzą to jest wina osoby wysyłającej (czyt. nie wysłanie)
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Mnie nigdy nic nie zginęło, zawsze moje przesyłki dochodzą do adresata oraz ja wszystko dostałam.
Czasem tylko się zdarzyło (przy przesyłkach zagranicznych), że paczka nie doszła do adresata, ale wtedy wracała do mnie.
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja ostatnio mialam taka sytuacje, ze sprzedalam na allegro pendrive. Niestety osoba ktora kupila go ode mnie, pisala ze przesylka nie dotarla, po miesiacu zlozylam reklamacje i co sie okazalo, ze przesylka zwyczajnie zaginela i oddali mi pieniążki...
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
Sprzedaję ciuszki na allegro i wysylam codziennie kilkanaście przesylek na poczcie od roku, i jeszcze żadna paczuszka nie zaginela, aczkolwiek jezeli komus sie tak zdarzylo ze zaginie mozna sie starac o odszkodowanie ;) , mojej mamie zaginela paczka warta 10,00 z~ł napisala reklmacje do poczty zazadala 100 zl rekompensaty i jej wyplacili ta kwote. :eek:k:
 
Do góry