PŁYTA ROKU 2008

Status
Zamknięty.
A

Aqualorn

Guest
Z tych co są podane w sondzie to Opeth. Jednak jest on druga płytą 2008. Na 1 miejscu zdecydowanie 01011001 Ayreon'a.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Zagłosowałem Na Motley Crue-Saints of Los Angeles, Motorhead-Motorizer. Metallica i Judas Priest niestety mnie nie zachwycili, chodź dzieła ich były zauważone i to bardzo, a tym bardziej Axl Rose na mnie wrażenia nie zrobił.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
No no, w kategorii zagraniczne mamy 2 liderów. Ciekawe, jak to się zakończy :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dla mnie oczywiscie 2 plyty na ktore dlugo czekalem czyli: All Hope is Gone i Hipertofia
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Zagranica - "Chinese Democrasy" bo chłopakom nawet to wyszło mimo lat na karku i (jakby się zdawało) mniej pałera

Zagranica cd. - zagłosowałem na "All Hope is Gone" dlatego, że tylko ten album słyszałem a nie ma opcji nie "nie mam zdania" czy cóś a każda ankieta jest obowiązkowa i w sumie jest ok.

Polska - "Verses of Steel", podobnie jak z "all hope..." chociaż tutaj słyszałem jeszcze kilka albumów z zastawienia.

p.s. do tej pory myślałem, że "Nostradamus" wyszedł w 2007 ;P
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Zagranica - "Chinese Democrasy" bo chłopakom nawet to wyszło mimo lat na karku i (jakby się zdawało) mniej pałera
Jak na 9 lat pracy ta płyta jest bardzo mierna.


Ja zagłosowałbym na Mötley Crüe, chociaż i tak bardzo to naciągane.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Konkurs zamykamy wraz z końcem lutego. Oby się coś konkretnego wyklarowało; punkty rozłożyły się dość równomiernie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No i koniec, czyżby Parabola zapomniała o swoim konkursie? Wygrała Metallica i Coma. Co do Mety, nie będę zaczynał śpiewki na temat Death Magnetic. Niezły krążek, ale nie kibicowałem im. Widziałbym na ich miejscu Amon Amarth, Slipknota lub Motorhead.
 

Godsmack2

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Szkoda że Death Magnetic jest taka kiepska. Czy Metallica już nigdy nie nagra czegos na poziomie Ride the Lighting?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Szkoda że Death Magnetic jest taka kiepska. Czy Metallica już nigdy nie nagra czegos na poziomie Ride the Lighting?
Nieco przesadzasz. To jakbyś wymagał od emerytowanego sportowca sprintu. Co nieco z siebie da, ale lata robią swoje. Z resztą temat ze swojej strony ucinam, ileż o nich można.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Taaa, zapomniałam o tym plebiscycie celowo, że a nuż coś się zmieni. No, i proszę, Verses of Steel w kategorii Polska wygrało! Ale w sumie Coma też jest spoko, więc tutaj akurat nie robi mi różnicy. Death Magnetic? No, cóż, tak pewnie musiało być. Niektórych ta płyta zachwyca (poważnie), więc zapewne słusznie wygrali.

Wloociboor (Master, coś Ty zrobił z nickiem??), proszę o zamknięcie tematu.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jak dla mnie nostradamus to nr 1, od biedy ac/dc, pozniej dlugo nic i metallica z czyms dziwnym....
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
hell
a słyszał ktoś Carnal lust-dawn of the hatred?? :daibel2:


no i brak mi w ankiecie Made of hate nikt nie był na Iron Maiden w Wawie??
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Taaa, zapomniałam o tym plebiscycie celowo, że a nuż coś się zmieni. No, i proszę, Verses of Steel w kategorii Polska wygrało! Ale w sumie Coma też jest spoko, więc tutaj akurat nie robi mi różnicy. Death Magnetic? No, cóż, tak pewnie musiało być. Niektórych ta płyta zachwyca (poważnie), więc zapewne słusznie wygrali.

Wloociboor (Master, coś Ty zrobił z nickiem??), proszę o zamknięcie tematu.


Nick Master trochę mnie irytował, więc szukałem jakiegoś nowego nicku z nawiązaniem do Słowian :) A akurat nicku Włoocibor nikt nie ma w sieci, więc skorzystałem :D

Dobra, w takim razie zamykamy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry