PILNE!!!! Liceum w 1 rok????

Status
Zamknięty.

tygrysica

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Mam problem...........poszukuję szkoły - liceum ogólnokształcącego, 2-letniego lub lepiej 1-rocznego!!!!To pilne...........ktokolwiek z was słyszał o czymś takim???? ile to kosztuje???? jaki tryb ( zaoczny czy wieczorowy )???? może stronki na necie, gdzie mam szansę coś znależć????

To bardzo pilne!!!!

Bardzo was proszę!!!!

Jakakolwiek pomoc mile widziana!!!!

pozdro i z góry dzięki za wszelkie informacje
 
F

faithless

Guest
Take szkoły istnieją ! Ojciec moiej kolerzanki musi skączyc liceum do konca roku. Zaczoł nauke w Lutym. Z tego co mówiła to nie jest to tania przyjemnosc :( Poszukaj w necie szkół dla dorosłych bo to one nauczają w takim ekspresowym tempie:)
 

tygrysica

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
tak, ale poszukując w takich kryteriach na np. GOOGLE wyskakuje kilkaset tysięcy ogłoszeń..............ja nie mam czasu na przeglądanie wszystkich............a zawężając kryteria wyszukiwania znajduję g***o.............nic, co mnie interesuje.........znacie jakieś adresy na necie oi szkołach albo informaforach kulturalnych????

pozdro
 
F

faithless

Guest
W jakich kryteriach Z tego co ja pamietam to jest w bydgoszczy mozliwosci zrobienia liceum w jeden rok :) Ja wpisałem w wyszukiwarke "liceum eksternistyczne" i znalazłem troche szkuł Mozesz tez wpisac "liceum online" i tez powinnas cos znalesc :) ja szkołe w bydgoszczy chba znalałem własnie w taki sposub :) Ale odrazu powiem ze derektor tego liceum nie jest zbyt miły Jego odpowiec na mojego meila to nieczym nie uzasadnione CHAMSTWO !!! Ale to jego sprawa :) Mam jeszcze szukac ? Czy ty szukasz szkoły w Bydgoszczy ? Bo napewno tak szkoła istnieje w olsztynie :) Dzwoniłem własnie do kumpeli której starszy sie tam uczy ale bateria padła :( Jutroj jeszcze ją potpytam :) pozdrawiam
 

tygrysica

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
faithless bardzo dziękuję ci za każdą pomoc!!!!!!!!naprawdę....................szkoła powinna być blisko granicy z Niemcami, być najlepiej 1-roczna...to chyba tyle............ja się w moich poszukiwaniach nie poddaję, ale to, co znajduję wogóle mn nie pomaga...........skorzystam oczywiście ze wszystkich rad...........

pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: 24 Maj 2005 09:27 ]
P.S. W Bydgoszczy znalazłeś.................mówisz o Neksie????
 
F

faithless

Guest
tygrysica,
tygrysica napisał:
P.S. W Bydgoszczy znalazłeś.................mówisz o Neksie????
nie pamietam juz wiem tylko ze cos tam było :) Chamstwo derektora tej placówki sprawiło ze zapomniałem o tej szkole :)
Zadzwonie do kumpeli i spytam o twoj problem czekaj :)

[ Dodano: 24 Maj 05, 16:43 ]
tygrysica, Włąsinie z nią gadałem Szukaj pod hasłem Liceum eksternistyczne :) A nauka w takim liceum trwa 8 miesięcy :) tylko tyle moge pomuc :) Pozdrawiem :)
 
F

faithless

Guest
tygrysica, Trzymam za słowo :) Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy i pogadamy :) Pozdrawiam I powodzenia zycze :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry