Pierwszy Raz Na Łyżwach

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
hmm.. okaże się.. jutro idę z kumpelami na lodowisko :p. będzie zianie xDDD
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja to to chyba racze nie zaliczylem zadnej wywrotki ma To sie po Ojcu :F :X
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No a ja pierwsyz raz na łyżwach byłem jak mialem jakies 6 może 7 latek :) no i bylem z poczatku tam gdzie same dzieci jezdza(strefa dla nieuiejacych jezdzic :) ) no ale potem bracki(starsszy) wyciagnol mnie tam gdzie jeżdza umiejacy jezdzic :) ale passa sie szybko skonczla gdyz wywalilem sie na srodku lodowiska :D
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Hehe mój pierwszy raz na lodowisku wyglądał całkiem nieźle, raz się przewróciłam a to tylko dlatego, że nie miałam jeszcze opanowanego zatrzymywania :D
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja za pierwszym razem byłam z kumpelką i za nim ona mi powiedziała że to praiwe tak jak na rolkach to weszłam i drugie okrążenie już szybko przejechałam ale niestety pewien spotkałam kumpla który uznał że musze chociaż raz lód zaliczyć i wtedy rozwaliłam kolano :D krew mi leciała ale ja dalej swoje :p
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ja w sumie nie pamiętam swojego pierwszego wyjścia. Pamiętam za to swój pierwszy trening (w wieku 5 lat). Trenerka przywoływała do siebie z drugiego końca tafli po czym miej więcej w połowie krzyczała "padnij". Kto bał się przewrócić, temu podstawiała nogę. Pamiętam głównie te bolesne upadki. :(
Później było już nieco lepiej - pierwsze skoki i obroty. Bardzo bolało, ale warto było.
"Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" - Powtarzam sobie to za każdym razem, kiedy ląduję na lodzie.

Polecam każdemu w każdym wieku!
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Hmm łyżwy fajnaa rzeczz. PAmietam jak zaczynałam, na jakis wypozyczonych, za duzych nogaa mi sie przekrecała, a potem bolaŁO.


aLE terazz juz jest dobrze, mam twardeee, ii dobree; p
 
Do góry