oszustwo na allegro..

paatixx3

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, potrzebuję porady. Zamówiłam wczoraj bluzę na allegro, link: http://moda.allegro.pl/adidas-adicolor-firebird-rozowa-s-m-l-xl-i2256303912.html . Było ich na sprzedaż dużo, coś podejrzewałam, ponieważ nie było komentarzy, ale zamówiłam - wysyłka za pobraniem. Dzisiaj okazalo się, że konto użytkownika zostało zawieszone. Nie wiem co mam robić, czy mogę wycofać zamówienie? Jeżeli nie, czy mogę go po prostu nie przyjąć? Nie mam pojęcia co robić, proszę o pomoc.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Chyba nie masz się o co martwić, bo przecież nie straciłaś kasy. Jeżeli paczka przyjdzie to chyba możesz ją odebrać. Konto mogło zostać zawieszone z różnych powodów - np nie uregulowania rachunku z allegro w wyznaczonym terminie, także nie ma co panikować :) Jak nie odbierzesz to nic się nie stanie po za tym że sprzedający może Ci dać negatywny komentarz i dostaniesz ostrzeżenie od allegro że tak nie wolno robić :p - po 3 takich ostrzeżeniach blokują Ci konto.
 

paatixx3

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chodzi o to, że nie chcę jej odebrać bo boję się, że to będzie jakas podpucha, coś wadliwego. Ale dziękuję za odpowiedź, po prostu jej nie odbiorę:)
 

Monika Bąk

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie musisz odbierać paczki, ewentualnie wyslij zapytanie do allegro o powód zawieszenia użytkownika
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
No, ale jak dostaniesz dobrą? to będzie fajnie, co nie :D? Lepiej odbierz, bo i tak kasa to nie jest. Czas już minął, ciekawe jak przesyłka.
 
K

Kreanus

Guest
Allegro to najmniej wiarygodna instytucja, nikomu nie polecam. Większość to buble, a jak nie to trafisz na oszusta
 
Do góry