OpenVPN na Windows

pata19

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
witajcie!

moje pytanie związane jest z programem OpenVPN. Otóż potrzebuję tego programu do połączenia się z serwerem /w końcu do tego ten program służy/. Jednakże podczas instalacji zarówno wersji 64- jak i 32-bitowej wyskakuje mi komunikat, że instalowane oprogramowanie nie przechodzi testów zgodności z systemem Windows i że zalecane jest przerwanie instalacji, bo grozi to problemami z systemem w przyszłości. Oczywiście zrezygnowałam z kontynuowania instalacji, ale program mimo to został zainstalowany. Później, chciałam się połączyć z serwerem, mając jednak nadzieję, że pomimo problemu z instalacją, może się to udać. Niestety. W logu wyskoczył problem, że nie ma narzędzia jakim jest TAP Windows Adapter /i to jest właśnie ten komunikat/błąd, który wyskakiwał podczas instalacji/. I właśnie z tym związane jest moje pytanie: czy może komuś z Was również przytrafiło się coś takiego? Czy ktoś zaryzykował i mimo komunikatu o niezgodności dokończył instalację i TAP Windows mu działa?
Proszę o wypowiedzi, ponieważ bardzo mi na tym zależy, a niestety nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.. Z góry serdecznie dziękuję! :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sprawdź. Zainstaluj jeszcze raz i zignoruj komunikat o niezgodności systemu. btw. napisz jakiego systemu używasz.
 
Do góry