Olej lniany

marlencia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że olej lniany to dobra odżywka do włosów. Tylko nie wiem jak go stosować :(
Może wy wiecie?
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
a nie słyszałam o tym...hmm ale chyba ciężko było by zmyć taki olej z włosów
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
ooo matko czego to ja się nie dowiem :D. Wiecie w moich stronach oleju lnianego używa się jako dodatku do kapusty z grzybami na wigilię, ale żeby odżywka do włosów... heh nie słyszałam. ale może kiedyś wypróbuje i wam powiem ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No i dlatego tzreba zostwic go na włosach z godzinke a potem szapomenm go zmyc i zejdzie :] powinno ... bo to tak jak olivka :]
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Hmm...może racej coś co zawiara olej lniany? Jakieś odżywki, coś w ten deseń. Bo sam olej, to chyba cięzko by było.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
sugerowałabym kujawski, tańszy i bardziej dostępny niż lniany ;p ;)
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie wpadłabym na to, żeby użyć go do włosów. Ja olej lniany używałam raczej jako dodatek do sałatek, kanapek i innych potraw. Włączyłam do swojej diety właśnie naturalny, tłoczony na zimno olej lniany i z czarnuszki z https://olejewielkierychnowo.pl/ - zdecydowanie czuć różnicę w stosunku do marketowych produktów. Te oleje są w całości produkowane przez gospodarstwo z okolic Torunia z ich własnych upraw, nadzorują również kolejne etapy tłoczenia i przechowywania. Polecam skorzystać ze zdrowotnych właściwości oleju lnianego właśnie w takiej formie ;)
 
Do góry