Odwrócenie od grzesznego świata

N

Naxxramas

Guest
Kaznodzieya
Cieszy się, nie potepia - ale i wyśmiewa praktyki spożywania Ciała Pańskiego(...)
Tak, ponieważ wcześniej napisałem, że życie ludzkie nie ma znaczenia. Bez względu na to co robicie, zawsze macie możliwość pnąć się w górę. Cieszę się, że chodzi do koscioła dlatego bo kocham otaczający mnie świat i jeśli Active zaspokaja w ten sposób swoje pragnienia tzn, że dla niej jest to dobre. Jednocześnie nie ma nic mądrzejszego w wierze, że piorun to kara boska niż wiara, że je się ciało boże - każdy doświadcza swojej wersji prawdy, ale najwidoczniej nie zrozumiałeś Kaznodzieya czym jest prawda i tkwisz w iluzji, że poza Tobą jest niezależna prawda do której dojdziesz. Już nie raz prawda w Twoim życiu nie okazała się prawdą i nastapiła nowa prawda ta bardziej prawdziwa aż do tego stopnia, że znasz prawdę po śmierci do czasu aż zmodyfikujesz o nowe patch'e nabyte w procesie dalszego życia xD

i używa nie cenzuralnych słów
a Ty mordujesz zwierzęta więc popatrz na siebie. Jezus mówił, żeby przestać widzieć kłos w oku bliźniego i wyjąć belkę z własnego oka. Z nas dwóch to ja rozumiem czym jest miłość - Ty jesteś fałszywym światłem jedzącym świnie, krowy, konie, małe konie, małe krówki, barany i pewnie psa też byś zeżarł: ). Dla mnie żywisz się jak krokodyl albo lew - one też mają takie menu tylko z racji "warunków" nie mogą sobie przypiec z ziołami hehe

a wszytkie te cechy są w nim w doskonałej równowadze gdyż jest "bogiem"
Ty też jesteś BOGIEM. Żeby tylko ja... Każdy jest emanacją myśli głównego Źródła i każdy jest Źródłem gdyż istnieje tylko w Źródle bo nie ma żadnych odrębności tylko wszystko jest jednością. Najpierw Kaznodzieya dowiedz się czym w ogóle jest czasoprzestrzeń to może zrozumiesz jak można poruszać się szybko w Universum i przestaniesz zachowywać się jak ten prymitywny człowiek co kiedyś bał się pioruna, że jak w ks. Ezechiela "Bóg zstąpił z nieba na ognistym rydwanie" nie widzi pojazdu kosmicznego to sorry. Za chwilę będziesz klepał maryki grupie naukowców rysujących nanorobotami obrazy Matki Boskiej na drzewie - tak to właśnie działa. Technologia xD
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Stek durnych zarzutów. Ale dla ogółu forum niech choć werset Pawła z Tarsu będzie światłem i tłem woli Bożej.

"Jeden jest zdania, że można jeść wszystko, drugi, słaby, jada tylko jarzyny Ten, kto jada [wszystko], niech nie pogardza tym, który nie [wszystko] jada, a ten, który nie jada, niech nie potępia tego, który jada; bo Bóg go łaskawie przygarnął. Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę ? To, czy on stoi, czy upada, jest rzeczą jego Pana. Ostoi się zresztą, bo jego Pan ma moc utrzymać go na nogach."

RZYMIAN 14:2-4
 
N

Naxxramas

Guest
Kaznodzieya:
Ten, kto jada [wszystko], niech nie pogardza tym, który nie [wszystko] jada, a ten, który nie jada, niech nie potępia tego, który jada
RZYMIAN 14:2-4


Zgodnie z Bblią to co byś powiedział gdbym chciał Cię zjeść ? : ) pagardziłbyś wtedy mną czy nie ? hehe


PS: dla wszystkich napinaczy internetowych wyjaśniam, że nie jestem ludożercą ani nawet zwierzętożercą xD jestem weganem.
 
N

Naxxramas

Guest
Nie wiesz co odpowiedzieć na słowo [wszystko] czy może nie jesteś świadomy tego co piszesz ? : )
 
N

Naxxramas

Guest
Skąd wiesz , że kaznodzieya nie potrafi?
Telepatia, wibracja a bez tego poziom i jakość pisanych treści.
 
Do góry